Nerden cıktı ki bu kırmızı noktalarrr:(

tıbbi bir sorun benimki hatta genetikmiş:((( kollarımda ve bacaklarımda link bu sekilde kızarıklıklar var gectiğimz yazdan beri belirginleşmeye başladı... normalde hoş çekici biri olduğum soylenr hep. ancak yaz benim korkulu ruyam olmaya başladı. çok rahatsız oluyorum kendımı çok cırkın hıssedyorum.dahası tedavısı de yok. sevgılınızın boyle bı problemı olsa ne dusunurdunuz? aynı dertten muzdarip olanlar nolr gecme ıhtımalının olduğunu soyleyın? bu arada genetik cunku teyzelerımde de var aynısı...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Önceki gün bir kız arkadaşımda da çıkmıştı güneş görünce artmıştı hatta.Doktora gideceğini söylemişti bakalım çarşamba günü görüştüğümüzde sorarım gitmişse sana da söylerim buradan.

1|0
    0|0
    • bu bendekı yaz kıs var artık.kalıcı bısey olduğu soylenıyor

Erkekler Ne Diyor 2

• kırmızı iyidir

0|0
    0|0
  • senıı seven her turluu sever yav

1|0
    0|0
    • ama moralım bozuluyor

• ama kötü hissediyoruuuum:(

• kendınıı oylee kabullenn .hanı sen normalmıssın gıbı yaa

Kızlar Ne Diyor 2

• biride soruyo bıraz önce cenemde sıvılce cıktı yarın sevgılımle nasıl buluşcam dıye .. beterin beteri var üzüldm gecmıs olsun

1|0
    0|0
  • Aynı dert bende de var son 1 aydır ama bendekiler o kadar belli olmuyor, cildiyeye gideceğim en kısa zamanda umarım sendekiler de geçer. :)

1|0
    0|0
    • bende uzun zmandır var son 1 senedır belırgınleştıler ve ne yazıkki gecmıyolar

• anladım canım. her insan dört dörtlük olacak diye bir şey yok, geçmiş olsun.

• cok sağol:(

Yükleniyor...