Karşı cinste en çok hoşlandığınız şeyler neler?

karşı cinste ( eşiniz sevgiliniz flörtünüz vs vs ) en çok hoşunuza giden davranış hareket söz mimik tavır nedir ?

erkeklerde kızlarda neye bayılırsınız

kızlar sizin neler hoşsunuza gider

ben 1- ps oynarken çocuk gibi olmasına bir erkeyin bayılıyorum ( kızmasına sinirlenmesine felan )

2- beni kucağına almasını çok seviyorum

3- bide yüzmimikleri konuşurken felan kasları kalkanlara bayılıyorum ...

0|0
17|38

En İyi Erkek Görüşü

• *Argo konuşan kız

*Arabamı kullanan kız.(Aptal bayan sürücüler gibi değil.Bence kadınlara çok yakışıyor araba.Birde güneş gözlüğü takıyorlar ohh )

*Beni kısıtlayan kız

*Küçük aynasında makyaj yapması :D <3

*Hiç beklemediğim anda öpmesi

*Yaptığım şeylerde hakkımı vermesi.

4|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 37

• kendimizin giyindigi gömlekleri ya da vb şeyleri üzerinde görmek.

3|0
    0|0
  • bir kızın ne istediğini bilmesi çok hoşuma gider...

ne olursa olsun açık açık anlatması ve açık sözlü olması çok hoşuma gider..

1|0
    0|0
  • Ben de bunları not alıyorum...

3|3
    0|0
  • Göğsüme yatması ve kalbimi dinlemesi... Yani umarım öyle olur :D I have been alone since I born :(

3|0
    0|0
  • Makarnaya Bayılıyo olması onsuz yaşayamıyo olması.. Sbah öğle aksam Salçalı makarna yapsam onu yıyecek olması :D

O derece :D

2|0
    0|0
  • ps oynarken bana bayılması beni mutlu ediyor(kızarım sinirlenirim felan hoşuna gider bende mutlu olurum)

kucağıma alınca öpüyor sarılıyor hoşuma gidiyor

ben konuşurken sanki mimiklerin komikmiş gibi gülümsüyor cok hoşuma gidiyor

2|0
    0|0
  • Akıl dolu bakışlar ve tutku :)

Saygılar

4|0
    0|0
  • 1)sadakat 2) dürüstlük 3) hanımefendilik. 21 senelik hayatımda bu üçünü bir kızda bulamadım ...

2|2
    0|0
  • 1. En ufak seylerden tartisma konusu yaratmicak, 2. sigara icmeyecek, yanimda sigara icilmesinden hoslanmam, 3. Agir basli olucak yeri geldimi susacak yeri geldimi konusacak, 4. anlayisli bir yapisi olucak, herseye ters gitmeyecek ve burun egmeyecek, 5 Ailevi hususlarda ileri geri konusmicak yoksa tokadi yer :)) Daha cok varda yazmak icimden gelmiyor.. Bu kadarlikla yetinirim herhalde... he birde eglenmesini bilecek...

1|0
    0|0
  • kıskanması

yemek yapmayı bilmesi

galatasaraylı olaması

1|0
    0|0
  • ellerinin saçlarımda pandomim olması beni bitiriyor aslında kızlara yapmak gerek bunu ama ne yalan soylim bende zevk alıyorum bundan :)

1|0
    0|0
  • ses tonuna hayranım çok güzel..

gözleri saçları falan herşeyi hoşuma gidiyor :)))

1|0
    0|0
  • bana sarılması ve bir ağacın altında oturup kafasını dizlerime dayayıp uzanması bende saçlarının okşamayı vb..

1|0
    0|0
  • olunca söylerim :D

1|0
    0|0
  • ben de diyorum neden sevgilim yok

1|0
    0|0
    • neden yokmus :D

• üzülmüyorum :D beni bu halimle bile sevenler oldu... ancak bir hayat tek yaşamaya alışınca istesede insan bunu paylaşamıyor...

• aynen kardesim, benim babam hep yalniz yasadi, ben onun yanina gönderdi annem, hic anlasamadik babamla, cünkü herseyi kendisinin istedigi gibi olmasini istiyor. O yüzden yalnizliga alistinmi hickimseyi yaninda istemiyor insan...

• Özgür olması , ana kuzusu olmaması , olgun olması.Kimseyi takmaması.

Aklına estiğinde çekip öpeceği , kızdıgı zaman saldırması.Kapris yapmayacak derdi neyse dobra konusacak.

Varsa böyle birisi desti izdivacına talibim :p

1|0
    0|0
  • kesinlikle burdan bayanlara sesleniyorum bebek taklidi yapmayın cok itici :D

1|1
    0|0
  • Kulaklari cok sirin bizimkinin :D

2|0
    0|0
  • Özgür, kendi iradesine sahip,zeki ve klasik bayan sterotipinden uzak bir kadın idealdir ancak ne yazık ki böylesine rastlayamadım

1|0
    0|0
  • Gülüşü her şeye bedeldi

1|0
    0|0
  • mtlu olduğunda sevsıgını yenıden bellı etmesı

1|0
    0|0
  • Koynuma yatip bebek gibi davranmasina :) uyurkn yaptigi mimikler :) utandiginda kizarmasina

2|0
    0|0
  • saclarını kulagının arkasına koyarkenkı hali ve ses tonu :))

1|0
    0|0
  • ses tonu, yalnızken cilveli konuşmaları, beni öpmesi, beraber film izlerkenki bakışları gibi

1|0
    0|0
  • beleş yemek ...

1|0
    0|0
  • karşı tarafın gülüşü yeter

1|0
    0|0
  • qah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

1|0
    0|0
    • :D noldu dönüp dolasip gelion :D

• ?:D her cevapa puan verdimi anladin ondan yazip duruon demi cakalllllll :D

• yok yemin ederim:) daha ne diyim. ama yazak hoşuma gidiyor diyelim

• Ayaklarına bayılıyorum... ;)

1|0
    0|0
  • walla ben kalçalarına ve göğüslerine bakarım :D :D

1|0
    0|0
  • kasesi kasesi bir de kasesi

1|0
    1|2
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 17

• ona kızdığım zaman bana öpücük atması eğer yanımdaysa arkamdan sarılıp bana içen bir şekilde seni çok seviyorum diyip öpmesi beni çok mutlu ediyor. ben sevdiğim insanda buna dayanamıyorum hemen yumuşuyorum :) birde kokusu beni mest ediyor.

5|1
    0|0
  • Başta deli dolu olması :)Ne zaman ne yapacağını asla bilemem , benim dışımda kimse de bilemez.Çok ilginç ve gizemli yapısı benim ilgimi çeker çünkü bende öyleyim.Bir araya geldiğimizden saçmalıgın sınırlarını baya brr zorluyoruz :D

Gözleri...Bana uçsuz bucaksız bakıyo..Birbirimize darıldgımızda ben ona bağırıp çağırırım ağzıma geleni yüzüne vururum ve o bana bir anda gülümser ve gözlerine kurban olurum der ya..Baska ne diyim ben de ister istemez sinirden gülerim :)

Biz onla hiç yakınlaşmadık.Bazen ellerimiz birbirine çarpar.Ve bende o da kendimizden geçeriz.Parmaklarımı okşar.Yüzündeki ifade...Herşeye değer..

1|0
    0|0
  • 1.Yanımdayken ya da değilken hayatımın her anında beni koruma güdüsünü hissediyor olmam

2.Hayatı boyunca açık ve net olması,ne istediğini bilmesi ve uygulaması

3.Ahlakı ve gözleri bir erkekte benim için çok önemlidir. :)

3|1
    0|0
  • Ağzını kocaman açıp yanağımı ısırmasına bayılıyorum :)

2|2
    0|0
  • Güzel gülmesi

2|0
    0|0
  • Beraber saçmalamayı onu sigara içerken izlemeyi beraber ps oynayıp sinirlenince küfür etmeyi elimizde litrelik meyve suyuyla dağ bayır dolaşmayı bazen siyaset bazen beyin fırtınası yaptığımız anları müzik dinlerken kendimizi kaybetmemizi seviyorummmmm

1|1
    0|0
  • sevgilimin herşeyinden hoşlanıyorum.

1|0
    0|0
  • En kucuk seyde beni koruyup sahiplenmesini. Kiskanisini, sinirliligini. Sebekligini bana sapsal demesini bana salak salak bakisini ayni sirada oturusumuzu bazilariyla dalga gecisimizi severdim. Ama bitti siradan bir lise aski :)

1|0
    0|0
  • Tek bir tane var nefes alması. Nefes alıyosa kingtir candır

1|0
    0|0
  • ses tonunu devamlı değiştirmesi

şaşkın surat yapması

sinirlenince donuk bakması

saçlarını karıştırması

sinirliyken suratındaki o sırıtma vs vs vs :)

1|0
    0|0
  • gülüşü beni bitiriyo ya :)

2|0
    0|0
  • başımı bağrına bastırması, çok güven veriyo hoşlanıyorum

1|0
    0|0
  • Gülüşü, Giyinişi,Ses tonu,Parfümü.

2|0
    0|0
  • Pes oynarken bilerek benden gol yemesini çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Gülüşüüüüüüüüüüüüüüüüü :D

1|0
    0|0
  • o saçlar dikik saçlar :)

1|0
    0|0
  • Seksi bakislarr

1|0
    0|0
Yükleniyor...