Yüzünüze dost gibi görünüp arkanızdan işler çeviren insanları nasıl bir ders verirdiniz?

yüzünüze dost gibi görünüp arkanızdan işler çeviren insanları nasıl bir ders verirdiniz?

Güncellemeler:
hepinizin cevapları çok güzel ama şöyle bir durum söz konusu ben şuna inandım hep size kim kötülük yaparsa yapsın bağışlayıcı olun affedin unutun... kin beslemeyin.. bir kez daha güvenmek hata belki ama güvenin... bundan dolayı galiba yapılanları sineye çekip unutunca bir müddet iyi gidiyo herşey ya da ben öyle görüyorum içimde bir kötülük kalmıyor ya onlara karşı.. bunların bir zaman sonra aslında hiçte düzelmediklerini görmek hala bana karşı bir fesatlık ve kin içinde olmaları sinir bozucu.!

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi.Karşına alıyorsun o kişiyi.Ondan beklemediğini ve çok üzüldüğünü söylüyorsun.Ona güvendiğini duyunca o zaten o yıkılır.Çünkü satan insanlarda şu düşünce vardır.''O da yapardı ''

O da zırvalamaya başlar ''kanka pardon falan'' Sende şöyle diyeceksin.Artık eskisi gibi olamayız.Hiç yakıştıramadım.

Hiç yakıştıramadım. Lafını duymaktansa ölmek isterim ben şahsen.Adamsa bu ona yetecektir.

Başka türlü dersler filmlerde olur.Tecrübeyle sabittir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• en büyük ders umursamamazlıktır...unutururmulş gibi yap unutma...intikam soğuk yenen bir yemektir, afiyet olsun !

1|0
    0|0
  • Yere yatırıp tekmeliyorum direkt..

1|0
    0|0
  • Genel de hiç umursamıyorum. Ama şu bir gerçek ki yüzüme karşı iş yapacak cesareti bulduğunda gerekeni zaten yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynısını yaparım tutar :)

0|0
    0|0
  • sırtımı doner hadi ahbap yolun sonuna geldik ben dostlarıma sırtımı donmem ama sen anla der basar giderim..

0|0
    0|0
  • yüzüme görünürse dost

alırım ona çift kaşarlı tost

sonra izleriz beraber lost

yol veririm sanki artist

0|0
    0|0
  • bak arkadaş. yüz yıllardır askeriyede bir kanun vardır. sana ateş eden düşman dahi esir edildiğinde öldürülmeyebilir. ama senin kahvaltıyı beraber yaptığın asker kaçağı dostun kışlanın ortasında kuruna dizilir. yani namerde merhamet olmaz.

0|0
    0|0
  • a..ına koyarım

0|0
    0|0
  • intikam soğuk yenen bir yemektir. hızlı olma. yavaş ol. düşünerek plan hazırla. örümcek ağı gibi ince ince ör. sonrada surutına s** o namerdin..

0|0
    0|0
  • kısasa kısas :)

1|0
    0|0
  • ilk başta yaptıkları şeyi anlamamazlıktan gelip sonradan planlarını bozunca yüzlerindeki o masum ifadeye gülerek ders verirdim.

0|0
    0|0
  • Kızlarda da hep bu mesele hiç anlamamışımdır kızların bu dostluk meselesini .

0|0
    0|0
  • kalabalık bir ortamdag*tettim herkese rezil olmuştu

0|0
    0|0
  • kürekle vururum

0|0
    0|0
  • blue oyster bar ;)

0|0
    0|0
  • Fizik kesinlikle hiç anlayamamıstım

0|0
    0|0
  • yanyanayken devamlı laf sokarak.

0|0
    0|0
  • Yüzüne söylerim bir daha da yüzüme bakamaz !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...