Kapat

Bir Galatasaraylı olarak; sizce hangisi daha başarılı? Tabi ki Galatasaray ama duygusal davranıp oy verebilirsiniz 😊😊?

Haydin bağalım.

• Galatasaray
    38%(6)33%(14)Oy Ver30%(8)
  • Beşiktaş
    19%(3)30%(13)Oy Ver37%(10)
  • Fenerbahçe
    43%(7)37%(16)Oy Ver33%(9)
  • Bursaspor
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bir galatasaraylı olarak sadece bu seneyi ele alarak beşiktaş diyecektim. ama görüyorum ki dökülmeye başladılar. o yüzden ben kendi takımımı seçiyorum. hem şu anki durumu, hem kuruluşundan itibaren. galatasaray canımdır ciğerimdir <3

0|1
    0|0
    • Aynen öyle arkadaş bırakın bu Türk takımı olayını kusura bakmayın ama ortada rekabet var. Şu an Uefa'da oynayacağı basariysa geçmişte de olsa Galatasaray'ın o kupası var. Bırakın bu işleri.

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa'da Galatasaray (Fetö'nün takımı).
    Ligde Fenerbahçe.
    Neden dersen bazı takımların eskiden kazandığı şampiyonluklar lig şampiyonluğu olarak ilan edilmişti fakat Fenerbahçe bu olmadı zaten tüm şampiyonluklar ilan edilse Beşiktaş'ın 3 yıldızı ı ne oluyor galiba. Fenerbahçe'nin 5 yıldızı oluyor.
    Fakat Uefa'da sonuç belli 1 kupa da olsa 1 kupalık fark var. Yani gerçi o kupayı da artık nasıl kazandılar diye sorgulamıyorum Fetö varken artık hakem mi ayarlamıştır rakip takımları stadınızı doluyken patlatırız diye mi tehdit etmiştir işte orası meçhul :D
    Ayrıca Fenerbahçe İstanbul derbisinde en çok kazanan takımdır.
    Haliyle Fetö olmasa Uefa'da Galatasaray bile demezdim ki çünkü Uefa kupasını kazanamış olurdular.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Genel soruyorsan tabiki Galatasaray :)

0|0
    0|0
  • Galatasasaray ama 3 büyükler arasında ki en başarılı takım fenerbahçe.

0|1
    0|2
    • Nerden vardın bu kaniya

• Dostum bu sezonda alakali bir şey. Bursaspor'u da gorduk bir sene şampiyon oldu hani nerdeler şimdi?

• Genel olarak öyle sezon sezon kim bilebilir

Yükleniyor...