Kapat

BEŞİKTAŞ - kiev macında tam olarak ne oldu anlatırmısınız?

ben maçı izleyemedim herkes hakeme sövüyor filan maç özetlerine baktım sadece atılan boş beleş goller var tam olarak ne oldu maçda bir anlatırmısınız? bu gavurlar bizim takımımıza gene ne yamuk yaptı..

1|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• 9 kişi kaldılar bjk

Hakem konusunda bir hakem hatası olur üç olur hadi 4 olur da 6 gol sonuçta hepsi hakem hatası olamaz 😮

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Stadda Türk Bayrağı yakıldı. saha dışında ve stadda taraftarlarımız darp edildi. biri komada şu an. sahada bizim lehimize faul vermesi gerekirken adamımızı attı ve penaltı verdi. komedi gibi. hep aleyhimize adamların hep lehine düdük çaldı. şike araştırmaları yapan Hill maçtan önce maçta manipülasyon olabileceğini söyledi. Çizgi hakemi başakşehir maçını yönetip bizim penaltımızı vermeyip adamlara uyduruk penaltı verip volkan'ı atan hakemdi. ikisi de Türk düşmanı olarak nam salmış adamlardı. kendi liglerinde dahi şaibeli bir adamdı orta hakem. daha sayayım mı? kısacası maçı katletti.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne hakemi ya, memleket elden gidiyor. :D bence beşiktaş hakkıyla yenildi. 6 tane de yediler. net. hakem hakem diye ağlıyorlar sadece. 1 pozisyonda ofsayt vardı sadece. hadi onu ele. kaldı 5? yediniz işte yani derler adama.

0|2
    2|2
    • Haksız bir penaltı verikmeyip iki oyuncusu atılmasa 6 yer miydi beyinsiz misin. Namağlup bir takımdan bahsediyoruz hakem katletti bu kadar.

• @20şubat Fenerbahçe bu konuda haklıydı. Ivan Bebek tam bir karaktersizdi. Ama siz kazanmak için oynamazken kazanmayı beklemek neyin tribi kaybedenler kulübü? hadi işine senin anandır kaltak.

• S. rt. ü. k sensin !

• hakime kufr edyrlrdi en son

0|0
    0|0
  • 2 kırmızı kart 1 penaltı verdi.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Fransız Spiker Bir çok maç anlattım ama böyle bir penaltı ve kırmızı kartı da ilk defa görüyorum. Yazık oldu !
    Alman Spiker Sanırım hakem gözü kapalı maçı yönetiyor. Verilen penaltı ve kırmızı kartın başka açıklaması olamaz.
    Yılmaz Vural: "Öyle penaltı ve kırmızı kart olmaz. Şenol Hoca sabırlı adammış. Ben Beşiktaş'ı çalıştırsaydım, o hakemi döverdim."
    Steven Gerard:Beşiktaş i kiev değil hakem eledi

Yani anlayacağın verdiği uyduruk penaltı ve kırmızı kart sonrası psikolojik ve fizyolojik olarak fisi çeken hakem oldu sonra da ne ofsayti görmeyerek işi alevlendirdiler

0|1
    0|1
  • Hakemin hatası kısmen 2. golde, yani penaltı pozisyonunda. Onun dışındaki pozisyonlarda Dinamo bileğinin hakkıyla golleri attı. Beşiktaş'ın maçı kazanma gibi bir arzusu yoktu sanki.

0|1
    0|0
  • tek rakibi real olan bjk hakeme 2-0 a sebep penaltı ve kirmizya agliyor 1-0 olan golu görmüyorlar yol geçen hani defans forvetle defans arasini baglayanayan bir orta saha urunu bir gol bjk kendi hatasini hakemin haktasi ile sumen alti etmeye çalışıyor

0|1
    0|0
  • 1-0 yeniliyorduk ama bastırmaya başladık. Kontrol tamamen bizdeydi. İlk yarı mutlaka 1 gol bulur en kötü 1-1 içeri giderdik. Gol pozisyonlarına giriyorduk bolca.

Hakem bunu anlamış olacak ki, Beck'e faul yapıldı ama kırmızı kartı Beck'e verdi ve bir de penaltı verdi 2. Golü yedik. Sonra takım diye bir şey kalmadı zaten.

Ben olsam o anda çekerdim takımı sahadan. Yazık oldu.

0|1
    0|0
  • 2. gol becke faul yapıyor adam Beck düşüyor adam Becke takılıyor hakem penaltı verip becke kırmızı veriyor maç kopuyor

0|1
    0|0
  • bunlar hep keriz avuntusudur böyle şeylere sarılıp gerçeği görmemeye devam etmemeliyiz, 2. kırmızı kartı yemek tam bir sorumsuzluktur aboabakar'a kesin ceza verilmeli, şenol hocada avrupada yapamıyor malesef bu kolay gruptan elimizi kolumuzu sallaya sallaya çıkmalıydık final maçlarını oynayamıyoruz malesef hakem falan hikaye işler yok peşini bırakmayacak demeçleri falan taraftarı kandırmaktan oyalamaktan başka bir şey değil

0|1
    0|1
  • 2. gol penaltıdan penaltı haksız yere verildi ama tartışmaya biraz açık Beck kırmızı kart gördü penaltı yüzünden penaltıyı yedikten sonra yarra yedi beşiktaş ha bir de 6. gol ofsayt bariz

0|1
    0|0
    • anladım teşekkür ederim yapıcak bişey yok bizim adımız yeter formanın ustundeki bayrak yeter ben fenerbahçeliyim ama beşiktaşda bizim ülkemizin takımı fenerede yapmasalar bari aynı pisliği

• Ben de fenerbahçeliyim, bugün hak ettik maçı kazanmayı, kupon yattı ama olsun. Kiev maçına gelince her hakem hata yapar tesadüf de olabilir üstelemek saçma bence, penaltı verilmeseydi de şahane oynamıyordu o dakikaya kadar Beşiktaş

• Hakem haksız penaltı ve kart verince dağıldı ortalık ne olsun

0|2
    0|0
  • Hakem maçın anasını... kardeş olanlar bu

0|1
    0|0
  • haksız penaltı ve kırmızı kart sonra dağıldik ağlayacaktim nerdeyse sinirden

1|1
    0|0
  • ülke puanı belçikanın altında kalsın diye gruptan çıkmasın bjk diye oyun oynandı. bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Her zamanki gibi 3. oldular

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmadı

0|0
    0|1
  • hakem haksız yere kırmızı kart ve penaltı verdi ondan sonra koptu mac

0|1
    0|0
Yükleniyor...