Siz çareyi nasıl buldunuz?

yalnız kaldığınızda gerçekten yalnız kaldığınızda ne yaparsını? hani olur ya sevgiliniz olmaz arkadaşınız olmaz eski dostlarınız olmaz işte böyle bir durumda ne yaparsınız?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle boş duramam ben. Ve muhakkak yapacak bir şey bulmaya yoksada olmasını sağlamaya çalışırım. Basitçe yaptığım birkaç şey kitap okumak(okumadan zaten günlerim geçmez), enstürmanımla ilgilenmek, müzik dinlemek, birkaç bilimsel makale okumak, kahve eşliğinde dışarıyı seyretmek. Şunu da belirtmek isterim ki bazı insanlar yalnız yaşamaya meğillidir bu da onlar için sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • benim için sorun ama kaldıramıyorum

• yarramıo bana bn yalnız klmaya alışkn değilm

• O zaman diyebileceğim tek şey aktivitelere katıl. Bi kursa git örneğin.

Erkekler Ne Diyor 20

• Film izlerim..Olmadı sahile inerim...Olmadı sinemaya giderim...Olmadı alışveriş mekanları gezerim...Olmadı teknoloji merakı varsa teknosaya uğrarım...Olmadı Kitaplar dikkatimi çeker...Olmadı...Bi kendime hobi alırım hobi üzerinde dururum...Daha çok şey var...Hayat bir kere yaşanacak...

0|0
    0|0
    • kitap okumak yürüyüş bıraktım hepsini

• Tavsiye ederim...Teşekkür ederim...İlginiz ve hoş bir sohbet oldu.Sanırım benim yatma vaktim geldi yarın işe gitmem gerekecek..Kendinize iyi bakın iyi geceler efendim..

• çare Sarıgül

0|0
    0|0
  • bulundugum duruma bakarım sonra olmak ıstedıgım durumu dusunurum pekı neler yapmam gerekıyor dıye gozden gecırırım sonra o amacıma yonelık hareket ederım

0|0
    0|0
  • Takarım kulaklığımı açarım müziğimi dalarım hayallere. Banane ulan arkadaştan sevgiliden. Hayallerim yeter.

0|0
    0|0
  • The big bang theory'nin en başından son sezonuna kadar izledim gerçekten iyi geldi.Şu anda hayattayım evet... Bundan 3 sene önce de Lostu bitirmiştim o durumdayken

0|0
    0|0
  • Kulaklığımı takarım.Uzanırım yatağa.Gözlerimi kapatır ve geleceğimi hayal ederim.Çoğu zamanda bu güne kadar yaptığım yanlışları değerlendiririm.

0|0
    0|0
  • Eğer kullanmayı bilirsen " yalnızlık " o vaat edilen cennetin ta kendisidir.

Söylersem cennetime ortak olursunuz.

O kadar iyi niyetli de değilim.

0|0
    0|0
  • Alırım sigarayı ağırindan takarim kulaklığı acarım müziği sonra tren yolunda yürürüm hatta öyle oldukı 1 saat gittim zannettim 3 saat olmuş

0|0
    0|0
    • Bence sen hayattan sıkılmışsın biraz dışarı çık lafelere falan git

• Ben genelde hep öleyim . Bazen nargile içmeye giderim bazende film izliyorum. Ama bu aralar iş bulmaya karar verdim ama bulamıyorum .

0|0
    0|0
  • roman yazıyorrum ya da spor yapıyorum

0|0
    0|0
  • kafama sıkar giderim.öyle yaşanırmı ya patlar la insan sıkıntıdan sevdiklerin yanında olmayınca

0|0
    0|0
  • ks ye takılıp soru cevaplarım :))) gerçek bu :)

0|0
    0|0
  • uyurum gülen dudak...

0|0
    0|0
  • Yalnizliktan pek sikayet eden biri degilim... coj bunalirsam film izlerim ibadet ederim vs

0|0
    0|0
  • köpek gibi içerim.

0|0
    0|0
  • anamı ararım

0|0
    0|0
  • Son 1,5 senem böyle geçti sonuç sıfır.

0|0
    0|0
  • gitar çalarım müzik dinlerim tavana bakarım .d

0|0
    0|0
  • tabikide icerim

0|0
    0|0
  • yalnızlığa fazla kaptırmışsın bu nick ne :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• böyle zamanlarımı bilgisayar başında geçirim.

0|0
    0|0
  • kahve+film

ders..dil öğrenmek çok zevkli

veya oyun

0|0
    0|0
    • emin ol çok dua ediorm çok

• ne zaman,ne şekilde cevap geleceğini Allah cc bilir

acele etme,bekle bakalım..tevekkül et(Allah'a tevekkül edene Allah kafidir,ayet-i kerime)

bi de,şer,akrabalık bağının kopmasını isteme lütfen.

• Gitme hayallerini kuruyorum.

0|0
    0|0
  • nette takılıyorum o aralar :(

0|0
    0|0
  • tribe girer ağlarım ve ardından uyurum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...