Bu beslenme şekli karın kası yapmak isteyen bir kız için ideal midir?

kahvaltı; 1 tam yumurta, 1 yumurta beyazı ile toplam 2 yumurtadan yapılan sütlü omlet ile zeytin, peynir, fıstık ezmesi, çemensiz pastırma veya hindi füme

öğle; yulaflı + muzlu + sütlü smoothie (blenderda hepsini karıştırarak yapılan ve 1 öğün yerine geçen içecek)

ara öğün; badem, ceviz, fındık gibi kuruyemişler

akşam; ne yemek varsa o yenir. ( ızgara et, bakliyat, sebze,) vs

ve gece yatmadan saat çok geç olmadıysa belki 1 bardak süt içilir

bu beslenme şekli karın kası yapmak isteyen bir kız için ideal midir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• günlük aldığın kalori miktarı asıl önemli olandır.. kalori dengesi çok önemli.. beslenmene baktıgımda yeterı kadar protein alıyorsun aşagı yukarı kılonu tahmn etttıgımde ancak karın kaslarının görunmesı ıcın vucut toplam yag oranın dusuk ve karın kaslarının yeterı kadar gelişmiş olması gerekıyor kı görunsunler... son olarak fıstık ezmesi ve kuruyemişleri mın. kullan yuksek kalori içeriyorlar.

1|0
    0|0
    • Karın bölgemde biraz yağ olduğu için salonda yapılan spinning, insanity gibi çalışmalara ağırlık veriyorum. Bunun dışında ağırlık çalışıyorum. Aynı Zaman'da 1 saatlik Ab crunch derslerine katılıyorum. Bunlar beslenme dışında karın kası oluşumunu destekler mi?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Vücut tipine uygun bir program hazırlanmalı. Sadece menüne bakarak yorum yaparsam yanlış olur. Ancak cardio ve karın kası egzersizlerini birarada götürmen ve uygun diet programı uygulaman işini kolaylaştırır

0|0
    0|0
  • evet ideal ama bazı eksikler, fazlalar ve püf noktalar var. sen şimdi buraya bir yorum yap bana bildirim düşsün sana sabah 9 da detaylı olarak yazıcam şimdi uyumam lazım. iyi geceler

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. böyle bir yardım gerçekten çok iyi olur. öncelikle fazlaca su ve yeşil çay içtiğim halde şişen karnımdan kurtulmayı çok istiyorum... iyi bir beslenme programına çok ihtiyacım var.

• sen şimdi bu videoyu açınca aynısını yapamıcaksın mesela.. neden? alışkın olmadığın için. 1 hatta boyunca önce kondisyon kazanman lazım ki daha rahat yap. ben yapamıyorum falan deme sakın. ilk 1 hafta karnın ağrıcak acıcak. senin dahada üstüne gitmen lazım ( çok değil ama kendine zarar verme kontrolsüz bir şekilde lifleri yırtabilirsin. bu çok acı verebilir.

kahvaltı için bir uyarımdaha var öyle 1 dilim peynir diye birşey yok.. sen 1 kalıp peynir yesen ne olur ki. hiçbirşey olmaz. tekrar belirteyim kahvaltı çok çok önemli. süt yumurta patates ızgara çetşitlerini çok tüket. balık seviyorsan şanslısın bu daha iyi birşey balık çok faydalı. ülkemizdeki çoğu kişinin spor anlayışı çok farklı ve zararlı. hiçbirşey yemiyorlar bu sefer kilo verirken yağlar değil kaslar gidiyor ve bu 3 5 ay sonra daha hızlı ve kalıcı kilo almana sebep oluyor

• link hata verdi sanırım..

https://youtu.be/cEvzL2exAxk

daha yeni uyandığım için kafamı tam olarak toparlayamadım ama daha çok tavsiyelerim var sana. yeterki ülkemizdeki bu sorun kalksın herkes bu konuda bilgili olsun ben sadece bunu isterim. eminim sende bu tavsiyeri çevrendeki insanlara söylersin. bana merak ettiğin herşeyi sorabilirsin. aklıma geldikçede yazarım

• yaparsın kaldıki bu sana kilo aldırır aynı zamanda

0|0
    0|0
  • fazla gibi duruyo kilo almayasin...

0|0
    0|0
    • nelerden kısmalıyım mesela hangisi fazla?

• ya simdi bedenine gore degisir aslnda ya da calisma saatlerine gore , net bisey soyleyememki ama en dogrusu duzgun bir plan yap beslenme ve spor , en verimlisini kendi kendine bulursun kimse senin vucudunu senden iyi taniyamaz

• abi kafanmı iyi yemekle kasmı yapılır

0|0
    0|0
  • idealdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece yemk yemkle karın kası yapamassın ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...