Beynimin başkaları tarafından yönetildiğini hissediyorum. Ya siz?

hep medyanın, ideolojilerin, başka insanların görüşleriyle dolu beynim. özgürleşmeye, özgün olmaya çalışıyo ama yapamıyo çünkü yönetiliyor! ciddiyim ben. illuminati falan fişmek değil gerçekten bunu hissettim. kendi görüşlerim düşüncelerim var hiç bir insan görüşünü kabüllenmiyorum ve insanların çoğunun kabül edemiyeceği görüşlere sahibim ama bu beynimin kontrol edildiği ve yönlendirildiği hissini gidermiyor. tamamen ama tamamen bilinçaltımı, yaşamak için olan bilgiler hariç hepsini atmak ve mantıklıca düşünüp, gözlemleyip gerçek bilgileri ancak kendim öğrenmem gerektiğini düşünüyorum. hiç düşündünüz mü aslında görüşlerinizin ya da bilgilerin size ne kadar yakın ama bir o kadar uzak olduğunu? ya böyle beyni formatlamak mümkün mü? bunu yaptıktan sonra gidiyim kimsenin olmadığı bir yere orada kendi doğrularımı oluştiriyim. çünkü bu durum benim çok zoruma gidiyor. sizde benim gibi hissettiniz mi hiç?

Güncellemeler:
sevgili vayser adlı "olgun" kişi, bir açıklama yapmamı beklemeden engellemişsiniz beni. bu yaptığınız gerçekten beni tarif ettiğiniz "aptal" kelimesine çok uygun. ben yorumumu yazarken olumsuz düşünceyle yazmamıştım. evet ben bir çocuğum ama düşünen bir çocuğum. cevabınız dışarıdan küçük düşürücü gözüktüğü için öyle yazdım. karşınızdaki insanı sırf yaşından dolayı bu kadar aşağılayarak basit olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? yoksa bu bir ego tatmini miydi?kusura bakmayın ama çok kibirlisiniz.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• aynen oyle zaten toplumlar dın ve mıllıyetcılık ıle bır arada tutulur tv lerden ve bazı kıtaplardan basın yayın organlarından bır cok sekılde yonlendırılır tarıh saptırılarak beyınlerıne cocukluktan ıtıbaren asılanır yedıgımız besınlerın degerlerı ıle oynanarak omrumuz kısaltılır ( yaslılar devletlere yuktur ondan ) ınsanları sureklı gecım sıkıntısı sevıyesınde tutarak gozunun acılması engellenır ınternet bıle fıltrelenır onlar senın ne bulmanı ıstıyorlarsa onları bulman saglanır elın cebınde yuyrumeyı ozgurluk sanarsın ama bırılerı tarafından sureklı yonlendırılırsın

1|0
    0|0
    • bazen düşünüyorum çok eskiden, yani medyanın, başkalarının yönlendirmediği insanlar yeni fikirler, ideolojiler, akımlar üretmiş. her şey eskilerde oluşmuş. şuan yeni akımlar üretiliyor mu bilmiyorum ama hep var olanlara tutunuyor insanlar. en doğrusunu bulmak yerine.. insanların büyük çoğunluğunun beyinleri kirlenmiş.

• ben ınanmıyorumşu andunya tam ıstedıgımız gıbı olsaydı emnımkı 100 yıl sonra kargasa alacaktı u-yıne aynı halıne doncektı cunku en guclu duygu nefret duygusu ve ınsanlarda nefret dolu

• bende tsk ederım sanada ıyı gunler

Erkekler Ne Diyor 12

• bende öyle hissediyorum.Sanki çoook derinlerde birşey varmış ta kendimle savaşıyormuşum gibi.Sanki benliğim başka ellerdeymiş gibi...

1|0
    0|0
  • link zihin kontrol operasyonları kitabını okumalısın.

bir vidyo aradım bulamadım. olmadığını düşünmüyorum açıkçası

0|0
    0|0
    • belgeseli izlicem teşekkürler.. bikaç saniyesine baktım ve demek istediğim aynen bu. sanki beynimi biri yönetiyor gibi

• fazla film izleme

0|1
    1|1
    • nasıl yani?

• çocuk muamelesi yapma. 3 senedir film izlemiyorum ve ben asla bir filmin etkisinde kalacak kadar aptal değilim.

• 18 yaşındasın bu daha çocuksun demektir. ayrıca sen sordun ben fikrimi söyledim işine gelmedi ise neden çirkinleşiyorsun...basitlik senin yaptığın ve aslında bu tepkin çocukluk...ister izle ister izleme ben sadece fikrimi söyledim nerden bilim kaç yıldır izleyip izlemediğini ...etkisinde kalacak kadar aptal değilsin belli iki satır cümle yazdım etkisine giriverdin aptal aptal tepkiler veriyorsun

• yeter artık izleme şu bilimkurgu filmleri

0|0
    0|0
    • valla izlemiyorum ya. film arşivimde binlerce film var ama daha izlemedim. bu yaptığın saygısızlık resmen. kendi fikirlerim olmaz mı?

• ben arada öyle saygısız olurum eser öyle ama bu durumda bir saygısızlık göremedim.alınganlık gördüm daha çok.benimde kendi fikirlerim olabilir ne güzel tartışıyoruz işte

• karıncalar

0|0
    0|0
  • doğru yoldaasın ;)

1|0
    0|0
  • Canım benim hoş geldin;

Yok, ben çok şükür tek tip sabit fikir birisi değilim

Öyle her duyduğum habere atlamam

Her duyduğumum bilgiyi %100 mutlak doğru kabul etmem

Araştımacılık ruhumda var.

Çocukluk çağlarım geride kaldı

1|1
    0|1
  • uykun gelmişsenin git yat. rüyanda beni gör öptüm :*

0|1
    1|0
  • o zaman kurduğun cümlelere dikkat edersin aptallık yapmassın

0|0
    0|0
  • illuminatinin işi bunlar hep dimi

0|0
    0|0
  • Modern Şizofreni.

0|0
    0|1
  • ben de limonata düşünüyorum.

soğuk içiniz.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aklını karstıran insanları dinleme , medyayı takib etme boş şeyler kafa yormaya degmez

1|0
    0|0
  • Katılıyorum..

1|0
    0|0
  • ben de beynim yok gibi hissediyorum,hiçbişey düşünesim gelmiyo. daha doğrusu hep gereksiz şeyler düşünüyom.

0|1
    0|0
  • bi süre televizyon izleme kitap oku...

0|0
    0|0
  • hep amerikanın oyunları bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...