Sayın KS'li kadınlar sevgili durumunuz nasıl? Hangi moddasınız? :)

ara verenlerden mi ara verdim diye avunanlardan mısınız ? :))

hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• Selam kral tv sıradaki şarkı İlkokulda 0.7 faber castell kalemimi çalıp yan sınıftaki osmana hediye eden elife gelsin.Unutmadım seni minik fahişe :))
    13% (2)38% (3)22% (5)Oy Ver
  • Ben yolda yürürken yakışıklı biriyle çarpışınca ''önemli değil '' tipsiz biriyle çarpışınca ''önüne baksana öküz'' diyenlerdenim arayışa devam yani :))
    13% (2)12% (1)13% (3)Oy Ver
  • Bende kervana katılayım dedim. Nefes alsın yeter dedik, Beni gören erkekler nefesini tutuyo mk :))
    20% (3)12% (1)17% (4)Oy Ver
  • İnternetten bulduğun erkekle olmaz, işyerinden erkekle olmaz, mahallenin erkeğiyle da olmaz, komşu çocuğu hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu erkeği,kendim mi üreteyim mk ? :))
    20% (3)12% (1)17% (4)Oy Ver
  • Şşşttt beni yukarıda ki 4 şıkla karıştırma ben şuan doktorculuk oynuyorum aşkımla :)))
    34% (5)26% (2)31% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
soru o kadar mı kötü olmuş 2 yıldızlık soru mu olmuş :(( tüm konstransyonum bozuldu baksana yazamadım bile :((

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• C - didim itinayla :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 5 yıldız verdim ama modumu bulamadım :/

0|1
    0|0
  • b ve d şıkları

0|1
    0|0
  • ooowww tabiki E şıkkını seçtim :) doktorculk forever :) thank you warriors :)

0|1
    0|0
  • sıkların hiçbiri bana uymuyor ama okuyunca gülesim geldi özellikle C ve D sıkları :))

0|1
    0|0
  • herzamanki yoldayım tek tabancaym yine.d

0|1
    0|0
  • Saldım çayıra mevlam kayıra

0|1
    0|0
  • Bayaaa bir ara vermisim soyle bir baktimda

0|1
    0|0
  • bir daha olmasın modundayım

0|1
    0|0
  • d tabiki :)

0|1
    0|0
  • D şıkkı. Hiçbir yerden olmaz. Saruman gibi kendim üreteceğim

0|1
    0|0
  • aynı bir degişikliyok yok tek basıma yola devam :)

0|1
    0|0
  • B ama aramıyorum

0|1
    0|0
  • İlişki durumum;helalini bekliyor :) yalnızım

0|0
    0|0
  • 1 :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• karuşuk

0|0
    0|0
  • İnternetten bulduğun erkekle olmaz, işyerinden erkekle olmaz, mahallenin erkeğiyle da olmaz, komşu çocuğu hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu erkeği,kendim mi üreteyim mk ? :))

0|1
    0|0
  • O C şıkkının erkek versiyonu işte aga :)))

0|1
    0|0
  • Selam kral tv sıradaki şarkı İlkokulda 0.7 faber castell kalemimi çalıp yan sınıftaki osmana hediye eden elife gelsin. Unutmadım seni minik fahişe :))

0|0
    0|0

• Selam kral tv sıradaki şarkı İlkokulda 0.7 faber castell kalemimi çalıp yan sınıftaki osmana hediye eden elife gelsin.Unutmadım seni minik fahişe :))

0|0
    0|0
  • Ben yolda yürürken yakışıklı biriyle çarpışınca ''önemli değil '' tipsiz biriyle çarpışınca ''önüne baksana öküz'' diyenlerdenim arayışa devam yani :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...