Hiç yurt dışına çıktınız mı ?

Hiç yurt dışına çıktınız mı?Çıktıysanız başınıza gelen ilginç bir olay ya da sevdiğiniz bir anınız var mı?

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Amerika'da bayanlar tuvaletine girerken kapıyı açarken 40 lı yaşlarda bir kadının kafasına çakmıştım kapıyı. Ayy ne rezil olmuştum :D Kadın da bağırmaya bağladı.. Sonra buz getirdik falan ama baya kızarmıstı kafası :p

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Beyrutta yemek siparişini verirken müslümanmısın? diye sorulması ilginç gelmişti.

Her dinden insan olduğundan ne eti kullanacağı için soruyorlar.

Yunanistan da Fanta istediğimde neli diye sorduklarında neli var lan! manasında mırıldanmıştım.

Armutlu fanta getirdi herif :)

Yeter yahu bu kadar.

1|0
    0|0
  • ispanya, amerika, ingiltere, yunanistan, şili, amerika falan, canım sıkılır çıkar giderim. bir sürü ilginç olay da yaşamışlığım var. yani anım çok, ama birini anlatalım madem. geçen new york'taydım. bir restaurantta yemek yiyordum. megan fox oturuyordu yan masada. neyse derken garson geldi. "beyefendi bir isteğiniz var mı" dedi. bende "şu karşıdaki karının içtiğinden bana da getir" dedim. sonra "karı ne lan, Allahın ayısı, s.ktirgit" dedi. bende işletmenin müdürünü çağırdım. bunu kovun diye emrettim. ulan restaurant sahibi benim ama beni tanımıyor lavuk.. kıroyum ama para bende lan :)))

bahçelievler, bakırköy, bağcılar, güngören... başka gördüğüm yer yok be :)

0|0
    0|0
  • Almanyada durakta otobüs beklerken adamın teki gelmişti.10 dk konuşmuştur benimle kendi kendine.bende hiç bozuntuya vermeden dinledim :D

0|0
    0|0
  • hiç çıkmadım hayalim gerçekleştirmeyi düşünüyorum neresi olursa olsun diyecem artık :D

1|0
    0|0
  • Birçok kez çıktım . En güzeli Ibiza Pacha'da üniversiteden bir arkadaşıma rastlamamdır .

Saygılar .

1|0
    0|0
  • çıktım 4 ülke gördüm türkiye dışında. Çok var hikaye bölümü açılınca yazarım

0|0
    0|0
  • letonta riga'ya gittim geçen sene güzel bir yer,kaldıgım hostelde litvanyalı bir kız yanlışlıkla benim odama girmişti banyodan çıkmasam yataga bile yatardı büyük ihtimal,neyse sonra pardon k.bakma olayları oldu tanıştık felan o günün sabahıda hatunu kahvaltıya götürmüştüm,ama artık maziye gömdüm onuda.

0|0
    0|0
  • Somalili korsanlar tarafından kaçırıldım.

0|0
    0|0
  • çok kez çıktım.romada tren garında gişede duran adama suratına baka baka küfür ettim Türkçe bilmiyordur diye.adam türk çıktıydı:\

0|0
    0|0
  • maalesef çıkmadım

0|0
    0|0
  • her sorana bu güne kadar hayır dedim ama evet çıktım

avustralya perth e gittim.

0|0
    0|0
  • Hiç çıkmadım :(

0|0
    0|0
  • slovakya yunanistan fransa ispanya ingiltere amerika almanya nijerya gittim

0|0
    0|0
  • yurt içine zar zor cıkıyoz ne yurt dısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Mesleğim sayyesinde çok geziyorum :).Dünyanın bir çok yerini gezdim.Çok güzel anılarım var her ülkeye dair ve yakında Mısırdan geldim ve bir restorantta herkesi göbek atmaya zorla kaldırdılar bende attım yandan yandan ve baya alkış aldım :).Onlar biraz bizden farklı hareketlerle dans ediyorlar ama diyebilirimki oradaki dansösler bizim Türkiyedeki dansöslerden daha başarılılar.Saçlarının tenine kadar kıvırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Mısıra gitmiştim. Turla. Turdan sorumlu mısırlı adam bizi havaalanına bırakırken herkesle tokalaşıyordu elini sıkmadım kaldı ortada.

1|0
    0|0
  • çıkmadım çıkamam ben korkarım ben hem:(

0|0
    0|0
  • direkten döndüm,italyaya gidecektim ama babam yüzünden gidemedim 1 hafta önceden falan geleydi okula görüşmeye gidecektim..

0|0
    0|0
  • direkten döndüm,italyaya gidecektim ama babam yüzünden gidemedim 1 hafta falan geleydi okula görüşmeye gidecektim..

0|0
    0|0
  • Çıktım da başıma gelen bir olay olmadı.

0|0
    0|0
  • Cıktım,Cinde güzelce kazıklanmıstım.

0|0
    0|0
  • Evet. Var cok uzun.

0|0
    0|0
  • Evet çıktım

0|0
    0|0
  • Antalia'ya gittim.