Sayın KS'li hemcinslerim sevgili durumunuz nasıl ? hangi moddasınız ? :))

ara verenlerden mi ara verdim diye avunanlardan mısınız ? :))

hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• Fantaya sarı kola diyen bir sevgili bulucam. Ne zararı olabilir ki garibimin ;))
    A seç
  • Facebook var, Viber var, Twitter var, Whatsapp var, Sms var, Bbm var, Sevgili; 404 not found ;)))
    B seç
  • Kızlar lütfen bırakında uyuyum artık tamam tatlıyım bırakamıyosunuz ama olmuyo :))
    C seç
  • Kızlar cahilliğime verin bari ;)
    D seç
  • Kafası "Şu adama bir olta atayım da eğleneyim" olan kadının nasibine "Şu kadına bir gece çakayım da göndereyim" diyen erkekten fazlası düşmez...!!!
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
hemcinslerime sordum hemcinselirim 2 katı kadın şıkları işaretlemiş :)) kızlar mavi yim ben erkek erkek :)))

0|0
612

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• b şıkkı facebook da facebook yazıyor 1 rakamı bile yok :D

0|1
    0|0
  • Sevgilime beşiktaş forması giydirip şükrü saraçoğlu stadında sevişeceğim birini arıyorum :D

0|1
    0|0
  • smodun birine gönlümü kaptırdım ama o nişanlı :((

1|1
    1|0
  • var bir tane sevgilim.ciddi düşünüyoz:)

0|1
    0|0
  • abi gençliğimin baharında şu sıralar bir manitaya ihtiyacım var açıkcası =)

0|1
    0|0
  • B şıkkının heykelini bile dikebilirim

0|1
    0|0
  • Flörtözüm. Yaş gidiyor, sevgiliye zaman yok.

0|1
    0|0
  • Fantaya sarı kola diyen bir sevgili bulucam. Ne zararı olabilir ki garibimin ;))

0|0
    0|0
  • Facebook var, Viber var, Twitter var, Whatsapp var, Sms var, Bbm var, Sevgili; 404 not found ;))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Facebook var, Viber var, Twitter var, Whatsapp var, Sms var, Bbm var, Sevgili; 404 not found ;)))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...