Erdoğan kolon kanseri.. aklından ne geçti?

erdoğan 2012 de kolon kanseri bir hastaya hastadaşız dedi ve onun siyasi görüşünü benimsemeyenler(bende benimsemem) oh iyi olmuş gibi tepkiler vermişler. sizce bu hiç insanlığa sığar mı? resmen karaktersizlik. siz bu insancıklar hakkında ne düşünürsünüz? ve erdoğana siyasi kimliği dışında bir insan olarak şifa diler misiniz?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• ölümden medet umacak hale gelmek zayıflıktan, ölümle bir ideolojiyi yok edebileceğini sanmak ise cehaletten geliyor. hiç v for vendetta'yı izlediniz mi ? diyor ki; bu maskenin ardında etten fazlası var. bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez. sen istediğin kadar bu ideolojiyi taşıyan adamın ölümünü dile, bir gider iki gelir. hydra vardır bilir misiniz ? mitolojik, sikimsonik bir canavar. başını kesersin yerine iki tane çıkar. iki tane çıkar çünkü bu adam ölür veya öldürülürse efsaneleşir, kimse öldürene acımaz ama ölene yas tutar.

şimdi v for vendetta'nın sözünün geçtiği yerde konfüçyüs'ün adı geçmezse olmaz.

güçlü olan, zayıf yanını herkesten iyi bilendir;

daha güçlü olan ise zayıf yanına hükmedebilendir (konfüçyüs)

şimdi zayıflıktan zırlayıp ölümde şifa arama cehaletine düşmek yerine fikirleri değiştirmek için adımlar atın. taksimdeki ağaçların tohumu gibi düştüğünüz yerde türeyin, toprak altında kökleşin. hükmedin şu zayıf yönünüze, bırakın müftünün karısı olmayı.

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tayyip ve sayesinde emniyet teşkilatına antipatim çok fazla.

Hatta ve hatta direnen tayfadayım.

Yani canlarını yaktıkları bir insanım.

Nefret etsem de, Atatürk'ü öldüren hastalığa laf etse de...

Allah kendisine şifa versin.

Çapulcu, Marjinal bir işgalciden.

2|0
    0|0
  • insansak şifa dilemek lazım..kimsenin sağlığına ölümüne ölüsüne laf edilmez..ne siyasi nede sosyal..

2|0
    0|0
  • Bi laf vardir bukemedigin bilegi opeceksin diye..hAstalik ile bunu yapmaya calisanlarin acizligidir.bunu dusunenler yarin birgun anne babamda olsun miras kalsin derler

1|0
    0|0
  • hiç sevmesemde üzücü bir olay sonuçta oda bir insan? SAYILIR

2|0
    0|0
  • Ben kanser olsam başbakanın umursamayacağı gibi benimde umurumda değil açıkçası.

0|0
    0|0
    • ben düşmanım bana acımasa da, acı çekerse onun için üzülürüm. ama tabi ki senin fikrin bişey diyemem..

• Bende eskiden öyle düşünürdüm. Şimdi geçmişe dönüp bakıyorum da kendime inanamıyorum. ilahi adaletin önüne geçilemez, fırsatını bulsa bir kaşık suda boğacak düşmanlar için merhamet dileyeceğimi zannetmiyorum.

• Acıları belki onu allah yoluna cevirir şuan faşistten öte değil

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gebersin piç

2|2
    3|2
  • geberesice

1|0
    2|0
  • hastalık hepimiz için var bugün fikirlerini düsüncelerini begenmiyoruz diye saglıgının kötülügünü istersek birgün bizim içinde fikrimizi begenmeyen aynı seyi isterse diye düsünürsek bence insanca degil empati kurabiliyorsak düsmanımız olsa sifa dilemekten baska birsey demememiz gerekir..

2|0
    0|0
    • aynen öyle. güçlü bir kişiliğe bu yakışır ve bu daha çok kendimizi, kalbimizi eğitir.

Yükleniyor...