Osmanlıspor'un tarihi başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

En az kendi takımım olan Fenerbahçe'nin başarısı kadar sevindim Osmanlıspor'un başarısına; hele ki bu zor günlerde ulusça moral oldular, tek tek tebrik ediyorum tüm oyuncularımızı ve teknik ekibi. Sizce de Türk futbolunun güzel yerlere geldiğini; avrupa liglerinde hep yer edinip üst başarılara imza atmasına tanıklık edebilir miyiz birgün?

Osmanlıspor Avrupa'yı fethetti

1|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• İlk Avrupa Ligi macerasında 3 tane ön eleme oyna, son torbadan gruplara katıl ve grubu 1. sırada bitir.
    Büyük bir başarı! Tebrikler Osmanlıspor.. 👏

Ayrıca , konya ve başakşehir e tecrubesizligin bahane olmayacağını gösterdiler. Aykut Kocaman ve Abdullah avcı , Reşit Akçay i örnek almalı bahanelerin arkasına saklanmamalı. Özellikle 90+ da gol yiyip rakibimiz olan belçika takımına yenilmesi beni çileden çıkardi

0|2
    0|0
    • Ağzına sağlık; ben de çok üzüldüm.

Bizim, bizden başka dostumuz yok; yolumuza her türlü ilerlememiz lazımdı.

• Kesinlikle öyle , hatta içimizde hain kaynarken daha çok ihtiyacımız var bu tür şeylere

• Baksana yorumlara; meziyet sahibi olmak ve vatanı bilebilmek çok önemlidir, bazılarında yok bunlar malesef.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 12

• helal olsun valla ulkemizi gururlandirdi

0|1
    0|0
  • Helal olsun

0|1
    0|0
  • tebrik ederim Osmanlı yi

0|1
    0|0
  • Villereal, S. Bükreş ve Zürich ama grup lideri osmanlı müthiş başarı

0|1
    0|0
  • Çok iyi helal olsun OSMANLI ismini duyurması bile yeter bize... keşke çeyrek finalide görse inş.

0|1
    0|0
  • Evet güzel başarılar darısı şampiyonlar ligine

0|1
    0|0
  • Mustafa Reşit Akçay 👏

0|1
    0|0
  • Haketti

0|1
    0|0
  • Büyük başarı tebrik ederim eminim önümüzdeki turuda gecerler

0|1
    0|0
  • türk olsun çamurdan olsun türkler tarih yazmayı sever

0|1
    0|0
  • Osmanlı değil torpilspor diyeceksiniz. .

0|0
    0|2
    • Ve böyle çirkin bir ithafı; gelip utanmadan gizliden yapacak kadar da yüreksizsiniz :)
      Yazık...

• kimin umurunda birader? sanki ÜLKEYE NOBEL GETİRDİ ADAMLAR

0|0
    1|2
    • 10 yaş ufaksın benden; senin yaşta öğrencilerim var. Herşeyden evvel "adam" olmaya 'gayret' edip üslubunu bilmelisin :)
      Öte yandan ülkeye nobel getiren kaç kişi oldu; ülkenin akademik anlamındaki gelişimi ve geleceği hakkında ne düşünüyorsun desem, lök taşı gibi bakarsın sevgili 'ergenusmus'.

Yükleniyor...