Başkalarının düşüncelerine çok önem verir misiniz?

''Ne kadar çok kişi benimle aynı fikirdeyse, o kadar çok yanıldığımı düşünürüm''

Ben böyle düşünüyorum zaten yapacaklarımı duyan hiç kimse benimle aynı fikirde olmuyor.Bu da beni hiç şaşırtmıyor.Bir tane dostum var ,bi onunla aynı fikirlere sahibiz.Siz başkalarının düşüncelerine çok önem verir misiniz . ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• başkalarının düşüncelerine her zaman önem weririm we saygı duyarım ama konu ne :D

0|1
    0|0
    • Konu şu;Bende saygı duyarım başkalarının fikirlerine.Benim fikirlerime saygı duymayanları ben önemsemem acaba niye benimle aynı fikirde değil diye merak etmem.Yoluma devam ederim.Acaba benden başkada böyle düşünen birileri varmı diye baktım.

• Atlantisi bulmuş kadar oldum,lanet olsun tam adamımsın dostum :-))

• haha güzel dostum :)

Kızlar Ne Diyor 6

• herkesten farklı düşünüyorsam durup bir daha düşünürüm

0|1
    0|0
  • Önem veririm,saygı duyarım ama uygulamam.

0|0
    0|0
  • belli kişiler vardır onlar bnle hem fikirse doğru yapmışmdır bi de aksi grup var onlarla hem fikir olunca yanlş yapmışım dediğim grup.

0|0
    0|0
  • evet arkadaşlarıma sorarım herşeyi

0|0
    0|0
  • ben senden farklı düşünüyorum :P:P

0|0
    0|0
  • kendi fikirlerine değer vermiyosun demek ki. kompleks var.

0|0
    0|0
    • bu arada kimse seninle aynı fikirde değil gibi bu konuda. şmd doğru olduğunu daha da düşünmene sebep mi oldu?

• fikir danışmak saçma demedim ki.

• Yok öyle düşündüğümü zannetme diye söyledim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanlış bir düşünce .

Benimle aynı fikirleri paylaşan insanların çok olması , fikrin doğruluğunu gösterir .

Düşüncelerinden emin değilsen , birileri seninle aynı düşünceyi paylaşsa da paylaşmasa da yanıldığın aklına gelir .

0|0
    0|0
    • Orda sağduyu devreye girer.Yapacaklarım başkalarına saçma ve yanlış geliyor ,ama bana yarar getiriyor.

• hastasın eğlenmene bak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...