Kapat

En iyi oynuyan takım değilmiyiz?

Bjk Avrupa gol oldu yağdılar. Rezil oldu geldi o kadar kolay gruptan zorla üçüncü oldu.
Gs bitik zaten saymaya deymez.
Avrupa da ve ligde dolu dizgin ilerleyen Fenerbahçe en iyi topu oynamıyor mu. Rakibe bir tehlikeli pozisyon bile vermiyoruz peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Siz şimdi top mu oynadınız şu Anadolu ayarında takıma karşı? Demba Ba poposuyla Mustafa Pektemek kafasıyla gol atmıştı Feyenoord'a. Kerim Frei bile gol atmıştı. Rezil olmuşmuşta aynen aynı ivan bebekin yönettiği maç kadar rezil olduk en az. Vallahi şampiyonlar liginden sonra sizin gibi loser'larla aynı turnuvada mücadele edeceğimize yanıyorum ciddiye alamıyorum :))

0|3
    0|0
    • Sen hangi takımlısın Ukrayna liginde ki takımdan altı yiyen mi yoksa Fenerbahceye karşı bir kaleye şut çeemey takımı mı tutuyorsun. Ukrayna ligimi Hollanda ligi mi adamlar ligde birinci.

• Gerçi Beşiktaşa MU çıkma ihtimali de var. Buradada ilk 32'de veda edebilir ama Temennimiz Fenerbahçe-BJK finali olması yönünde.

• @My0neS bjk oraya gelemezzzz bu turda elenecek elensinde

En İyi Erkek Görüşü

• 5 hafta mağlup olmamış , 5 hafta sonucu uefayi garantilemiş , senelerdir sahasında yenilmeyen napoliyi italya da yenmiş Beşiktaş Bey kötü , uefada gruptan çıkan fb mi iyi? Güldürdün gece gece :) yendik diye havalara uctugun feyenord a iki sene önce içerde dışarda ezerek yendik çok büyük is değil yani. Çok iyi takımdınız da ondan kadıköy de 1 tane net pozisyon yoktu derbide gördüm ki kapanan takıma karşı fb hic

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir Fenerbahçeli olarak tabiiki de Fenerbahçenin başarısı çok güzel ama bu son besiktas falandan sonra çitayı yükselttiğimizi düşünüyorum ki daha dün besiktaslılar inşallah yenemezsiniz diyorlardı bu yüzden ben takımımın sonuna kadar arkasındayımmm...

0|0
    0|1
  • Sen Osmanlı ;ya Bak önce 😉

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray bitik saymaya değmez öyle olsun bakalım yine vurdun bize :D Fenerbahçe baya baya toparlandı akıllıda oynuyor zaten defansı kaliteli isimlerden kurulu bulduğu fırsatlarıda değerlendirerek sonuca gidiyor şu an iyi inş şanslı kuralar glirde takımlar ilerler belli bir seviyeye.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle de tek sorun gol beraberliği iyi oynuyor gol yemiyor Avrupada avantaj bu ama ligde yetmez gol atman lazım. Umarım ligde iyi olur.

• Uzun ve 3 kulvar var illaki yapacak ;)

• Dün Bayan Basketbol, Bugün Erkek Basketbol ve Futbol takımı. 3 maçta da avrupa takımlarına karşı üstün galibiyet. bir kanalı açıyorum udoh blokluyor, vesely smaçlıyor; diğer kanalı açıyorum sow yine tersten saplıyor. spor kulübü olmak böyle bir şey işte; 2 hafta tek maçı bekleyip 6 fark yiyip dönmeye benzemez.

0|0
    0|1
  • grup sonuncusu ekipten 6 yiyen kendisine ait cl de en co gol yiyen unvanı ni gelistiremeyen takim mi oyun oynuyor onkarin çöküşü basladi bizim vaktimiz geldi

1|0
    0|1
  • evet bencede takim oturdu yavaş yavas daha iyi olacak ama

0|0
    0|0
  • Beşiktaş daha son sözünü söylemedi 😉

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kadar iyisi gelmiş değildir bu dünyaya. Kendi sahamızda 6 yemeyen ve 5 ten fazla gol yemeyen takımız.

0|0
    0|2
Yükleniyor...