Yuruyuse başladım?

arkadaşlar diyet yapıyorum demiycem ama yediklerime çok dikkat ediyorum 1 haftadır 1.5 kilo vermişim. bugun sabah yürüyüşe başladım kahvaltıdan önce yürüyüşe çıktım 45 dk yürüdüm tempolu. diyeceğim şu ki haftanın 5 günü sabah kahvaltıdan önce düzenli yürüsem faydasını görürmüyüm? Ayrıca beslenmemede dikkat ediyorum tabii ki. sabah yeşil çay içiyorum sonra kahvaltıda protein ağırlıklı yiyorum. öğlen ise bazen tavuk, sebze falan ağırlıklı. 5 ten sonra bişey yemiyorum çok acıkırsam bir meyve yiyorum. bazende tarçınlı süt içiyorum. gunde 2.5 litre su içmeyede başladım. ne kadar surede etkisini görürüm. motivasyonum düşüyor bir anda ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Harika bir şey. Eğer karnına şekil vermek istersen biraz da nekik vs ile destekleyebilirsin. Onun dışında az bişey yiyip yürüyüşe gitmeni tavsiye ederim. Vücudun daha çok faaliyete geçmiş olur, bir de kan şekerinin düşmesi ve bayılma ihtimalin düşer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüş metabolizma hızlandırma etkisi yüksek bir şey muhakkak yap fayda görürsün. Haftada bir kilodan fazla vermek sağlıklı değil ve uzun sürdüremezsin o diyeti onun yerine akşama al protein öğününü yani tavuk et balığını öğlen de çok az zeytinyağlı sebze yemeği ve yarım kase light yoğurt tüket. Hem devamlılık için hemde vücudu aç bırakmamak için bu önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne güzel programlı devam et böyle motivasyonu düşürecek ne var ki?

0|0
    0|0
    • galiba tartıldığım için düşüyor beklentim biraz fazlaydı. ama normal galiba bilemedim.

• kimileri kılo almak için ugraşır kimileri vermek yahu:) uygulayacagım teşekkürler :)

• rica ederim ben şu an iyi durumdayım önceden almaya çalışıyordum şu an iyi durumdayım 177 boy 67 kilo :D

• Bu yemek programını nereden öğrendin?

0|0
    0|0
  • koş koş yürüme

0|0
    0|0
  • Gıda sektöründe işverenim. Az karbonhidra ve şekerli. Ve çok yürüme vd. Egzersiz ama şusa gerçek metobolizöanızın çalışması. Çok ama çaok etkili

0|0
    0|0
  • Boy kilo kaçti?

0|0
    0|0
    • 1.66 boy kilo 68 . gobegim hic yok ama basen sorunum var 55e inicem yani insallah

• Takip etmen gerekiyor sanırım mesaj gönderilmiyor

• Hafif tempoda koşmak daha faydalı olucaktır.

0|0
    0|0
  • Takıntı yapma fazla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sporu yemekten sonra yapmani tavsiye ederim. spor oncesi yemek daha cok acıktırır. daha cok yersin. ayrica vucut yaktigini hemen depolayacagi icin yediklerin dogrudan kiloya donusur. o yuzden yediklerini yakmak daha iyidir. spor sonrasi yemek senin yorgunlugunu arttirarak daha miskin hale getirir.

0|1
    0|0
  • Sanirim surekli tartiliyorsun :) motivasyonun ondan mi dusuyor? gunun hangi saatleri tartiliyorsun?

0|0
    0|0
    • ya aslında bayadır hiç tartılmıyordum çünkü kilo almıştım baya. diyete başladıktan 6 gun sonra yanı bugün tartıldım 1.5 kilo vermişim

• Sadece sabahlari uyandiginda tartilirsan dogru kilonu ogrenebilirsin. Yani sık tartiliyorsan sadece sabahlari yap bunu. programin gayet uygun artı olarak sunu tavsiye edebilirim ; her ögünden önce agiz yakmayacak sekilde sicak su tüket.

• Boyle gidersem dahada kilo vereceğimi umuyorum yani inşallah. Tesekkurler😊

Yükleniyor...