Sizce bu elbiselerden hangisini ablamın nişanında giymeliyim?

yeni elbise almayı düşünmüyorum bunların birini kardeşimin diğerini de kendi lise mezuniyet yemeğimde giymiştim sizce ablamın nişanında hangisini giyiyim?

link

link

kötü yorum yapmayın.

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• ikisi de cok yakışmış pembe olanla balerin gibi olmuşşsun (= pembeyi daha cok begendim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mavi elbiseli resimdeki saç ve makyaj. mavi elbise ve beyaz ayakkabı :)

0|0
    0|0
  • daha koyu renkler al bence..mavinin tarzında fakat renk olarak koyu tonlarında bişey bul..

0|0
    0|0
  • bence 3.bir şıka ihtiyacın var ama başka şansım yok diyosan maviyi giy,diğeri çok cocuksu gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • pembe model daha çok bedeninize uyumlu olur .diğer mavi elbise çok dar durmuş muhakkak hareketinizi engelliyordur .dar olduğu çok belli .

0|0
    0|0
  • mavılı kızı da elbıseyıde begndm sen elbıse kardesnnse onu gıy mavılı sensen ekle benı kardesnse bana facesını ver :D

0|0
    0|0
    • mavili de pembeli de benim :D

• ekle benı ben sana elbıse yollarım bosa para verme :D

• mavı gayet sık bence ancak saclarını acmalısın dıger elbısyıde YAK ablmn bı bebegı vardı bızım salnda duruyor kocaman onun etegne benzıo valla :D ancak dızden yukarda bırazcık kılolarn var gıbı 58 gıbı bısısın tahmınen az vermen gerek

• oooouvvv sen şalvar giysen de yakışır :)

0|0
    0|0
  • Ayakkabı hariç ikinci elbise

0|0
    0|0
  • Mavi hoş ama anlamadığım resimdeki sen isen soruyu neden gizli sorma gereği duydun anlamadım :)

0|0
    0|0
  • bak şimdi hanım bacakların kalın dost acı söylerde dizden aşağı olursa ya da diz hizası daha şık olursun ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• maviyi giy

.

0|0
    0|0
  • Mavi kötünün iyisi .ş

0|0
    0|0
  • pembe tabiki de değil . Çok cocuksu lise mezuniyetinde bile giyilmez valla . Maviyi giy tabiki.

0|0
    0|0
  • Mavi olanı giiiiiy

0|0
    0|0
  • ilki Nisan icin ideal gibi yasina da uygun diger mavli icin cogu olur demis ama daha kadinsi gibi

0|0
    0|0
  • ikiside değil uzun bişey daha yakışır sana hem boyunu uzun gösterir. bide bacakların biraz kalın o yüzden kısa yakışmamış. ama illa ikisi içinden diyorsan mavi olsun

0|0
    0|0
  • nişan için mavi daha uygun sanki ;) ama ayakkabıyı farklı renk giymelisin bence :)

0|0
    0|0
  • Pembe olan biraz çocuksu duruyor mavi olanı giy bence.

0|0
    0|0
  • ikisinide beyenmedim daha ağır bişeyler bakmalısın.

0|0
    0|0
  • Mavi olanı daha hoş

0|0
    0|0
  • eğer başka alternatif yoksa ...salonda bir nişan ise nar çiçeğni evde yapılacaksa mavi olanı giy bence...

0|0
    0|0
  • Mavi olan daha iyi.

0|0
    0|0
  • saks mavi olan daha uygun bence

0|0
    0|0
  • hepsi leş

0|0
    0|0
  • Soruyu gizli sorupta fotoları açık açık paylaşmak nasıl bir akıl ilginç doğrusu :D

1|0
    0|0
  • link bundakilerden olabilir...

0|0
    0|0
    • çok basit bunlar

• bence iy...nişan senin degil ya abartılıya gerek yok canım:)

• payetli olanı giyme bence nişan için hoş durmaz ötekisi çok güzel gider yaşına falan uçuş uçuş güzel durursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...