Yarın öleceğinizi bilseniz hangi yaptıklarınızdan ya da yapmadıklarınızdan pişmanlık duyardınız?

:)) akşam akşam ne ölmesi şimdi ya yaşıyoz gidiyoz işte amma şu var ki keşkeeeee...

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok öyle bişii...

0|0
    0|0
    • bizbizeyiz ya söyle işte:D

• Aslında o elmayı Sahibinin ahı tutmasın diye ona bırakmıştım. Biz iki arkadaştık. )

• e biz zahmet ikisini almışsın işte :D

• Yapmadıgım için pişman olacagım şey malum :D

Yaptıgım için pişman olacagım şey özür dileyemediğim insanlar olurdu heralde

0|0
    0|0
  • ölemk güzeldir yavvv

0|0
    0|0
  • Onu hala sevdiğimi söylerdim sonuç ta ölüm bu hayatın son noktası .yaptığım hiç bir şey içinde pişman değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• babama seni seviyorum demeden öleceğime pişman olurdum ama yine de ona seni seviyorum baba demeyeceğeim. yapmadığım ibadetlerim için pişman olurdum..

0|0
    0|0
    • herkesin bir pişmanlıgı vardır en doğalı bence

babana sevdiğini söylemek için de çok bekleme bence bazı pişmanlıkların geri dönüşü yok malüm:/

• çocuğunu sevmeyi gurur mu yapıyo? güldüm çok

• sevmeyi değil ama söylemeyi gurur yapar insan kimse bunu kolay kolay söyleyemiyo biliyosun ama inş. aşarsınız bu durumu

• eski sevgilimle keşke çıkmasaydım sayesinde piskolojik çöküntü yaşadım ama şimdi iyiyim o ayrı konu :D

0|0
    0|0
  • cok hayla kurma bence.

0|0
    0|0
  • pısmanlıgım yok ama yanında hatta kolarında olmek ıstedıgım bırısı var

0|0
    0|0
  • yapıpta pişman olduğum bir şey yok ama hayatın tadınıı çıkaramadan ölmekte istemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...