Kadınlar neden eşi olacak erkeğin kendilerinden bir adım önde olmasını isterler ?

Merhaba arkadaşlar;

"Kadınlar Neden Eşi Olacak Erkeğin Kendilerinden Bir Adım Önde Olmasını İsterler ?"

Herkes için geçerli değil bu fakat birçok kadın bunu diyor. Üniversite mezunu bir kadın lise mezunu bir erkek istemiyor çoğu kez, kendisinden az para kazanan erkek istemiyor çoğu kez, kendisinden daha az bilgili erkek istemiyor çoğu kez..

Bu nedir ?

Selamlarımla.

link

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

• Azizim kusura bakma ama sana katılmıyorum.

Aslında bakarsan soru başlığına katılıyorum ama soru detayına katılmıyorum.

Kadın denilen mahlukat sadece bi' şekilde yönetilmek ister.

Eğer elini masaya vurabiliyorsan ve iyi bir işin varsa zaten o kendini sana yönettirir.

Hepinize hayırlı kandiller...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• erkek sabit bir işte çalışmalı.yan geleni kimse sevmez.ama az alsın çok alsın çokta umursamam.

0|2
    1|0
  • eğer kendini geliştirdiyse üni. ya da lise sorun değil de ...

yani adamın bana söz geçirebilmesi için saygı duyacağım niteliklerde olması gerek

zira asiyimdir malesef...

0|1
    0|0
    • Asi ruh seni, sana kaliteli adamı bulmak zor olacak

Çünkü senin niteliğin öyle böyle değil yani

• neden yahu zor muyum be sem .s umutsuz vaka mıyım ? :D Tipten de huydan da kaybediyorum :S

• Aşk olsun tip 10 numara huy 9 numara :))

• oha level 4 olmuşsun :D konfeti patlatcem :d

0|1
    0|0
  • kadın doğası

0|0
    0|0
  • kendimden üstün koca derdim yok semm :) sevsin yeter

0|2
    0|1
  • Sevgili hesabi surekli kapatilan fakat pes etmyen kardesim,

Cunku erkeklerin %75i cok gururludur. Esinin ondan daha yukseklerde olmasi ilk baslarda ona problem gozukmese bile sonralari bir gurur alip basini gider

Ve biz bayanlarin %75i ise cok urkek bir kustur. Kanadimiz incindiginde onu onarabilmesini bilen bir bey bizim kahramanimizdir. Hep bizi koruyacak bir es ve kulturuyle hayran kalacagimiz bir es isreriz.

Ayrica eklemek isterimki ekliyecek birsey yok sacmalayamiyorum artik yeterrrrrrr ! Asdfghjkl

0|0
    1|0
  • Kesinlikle doğru.

Kadının üstün olduğu durumlarda erkekler bu durumu gururlarına yediremiyorlar nedense. Bunu engellemek için olabilir.

Misal, bana da bir beyaz önlüklü yakışmaz mıydı? adfgsdgf :)

0|1
    1|1
    • Oo hocam sana beyazlı da yakışır yeşil önlüklü de :)

Evet gururdan diyen bayan arkadaş da var, yönetilmek isteyen de var sanırım

• Ben istemiyorum. Olmasa da olur.

0|2
    0|1
  • Üniversite mezunu bir kadınla lise mezunu bir erkek anlaşamaz

0|0
    0|2
  • atmasyon önermeler

1|0
    0|1
  • Ataerkil toplumun getirdiği bir kuraldır bu. '' Erkek hep önde olmalıdır.'' kuralı.

0|0
    0|0
    • Peki ya sen nasıl olmasını istersin Mayhemim

• Bence birbirlerini GERÇEKTEN seviyorlarsa, isterse kadın 9000 tl maaş alsın, erkek 100 tl.

Ama toplum buna çok olumsuz bakıyor galiba. ''Öyle erkek mi olur lan'' diye bakıyor millet. Karı parasıyla geçiniyor tüüüü kalıbına tükürdüğüm falan :) Gözlemlerim bu şekilde.

• Maalesef öyle gözüüm

:)

• Senin cinsellik kategorisinde yapacağın yorumları merak ediyorum, level 4 oldun ya..

0|1
    0|0
  • '250 xper' kıyamet yaklaşıyor!

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Efendiler!

Daha acısı ve vahimi üni. okuyan kızcıklar okudukları bölümlerin yani eğitim sisteminin bir b.ka yaramadığını idrak edemeden okuyup bitiriyor ve orada okuyan bir erkeğin daha donanımlı olduğu düşlüyor.

Bu husus usulü dairesince halledilirse fikrimce iyi olacaktır, yoksa kimi ihtimal kimi kelleler gidecektir.

0|1
    1|1
  • hep söylüyorum kadınlar 'ERKEK' ister.

saygılar.

0|0
    1|0
    • Ağam bilmiyorum birçoğu da dediğin gibi

Erkek olsun da soğandan olsun

Yükleniyor...