Ve yarin cezalar belli olacak.

Tahmini olanlar var mi hangi takim ne ceza alir. Besiktas bence bos cikacak fakat fenerin ne tur ceza alicagini kestiremiyorum. Tahminlerinizi alalim.

Güncellemeler:
Daha aciklanmadi cezalar ben bugun aciklanacak diye okumustum...

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim TFF'ye de versinler ceza. Şikeciliği tescillenmiş bir takımın elinden kupayı alamadı tırsak herifler.

1|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 20

• Beşiktaşta sıkıntı yok.serdar adalının başı ağrıyabilir sadece

Fenerinki belli olmaz

0|0
    0|0
  • Bir haftadır bende merakla takip ediyorum ama kesin bir kanıya varamadım.. bazı söylentiler fenerin 2 yıl alacağını 1 yıl çektiğinden 1 yılda erteleneceğini söylüyor..

yöneticiler men edileceği söyleniyor..

böyle olaylarda en iyi kokuyu para alır genelde borsada takip ttim son bir haftayı hiç ciddi yükselişler çıkışlar olmadı sadece ceza haberi çıkacağı söylentisiyle trabzon yükselmişti..

kamu vicadanın rahtalması adına bir ceza geleceği kesin

0|0
    0|0
    • Bir başka durum ise uefa yargıttay da devam eden bir dava var türkiyede şuanki konumda zaten suçlusunuz deyip yargıtay onarsa bende sizi düşürürümdeyip topu yargıtaya atabilir.

• Aldığım duyumlara göre Beşiktaşımız 1 yıl fenerbahçe 3 yıl ceza alacak netice nolur bilemem tabi ama Beşiktaş cezayı hak etmiyor şike yaptığı söylenen futbolcu golü atmış bize enteresan:/ bakalım içerde ne ceza verilecek yoksa yine üstü örtülecekmi

0|0
    0|0
  • beşiktaş ceza almaz ama mali olarak ceza alabilir. bize klübe en kötü 2 sene 1 i ertelemeli 1 senede kendimiz çektik diyerek yırtabiliriz. ama azize inşallah verirler cezanın okkalısını.

0|1
    1|0
  • Fener iki yil ceza alir. Besiktas bir yil. Aziz ve cetesi omur boyu men.

0|1
    0|0
  • gönlüm 2sinden cıkması yana bjkliyim ama yazık be abi avrupada güçlü olalım istiyorum bırakın gs fb savaşını yemeyin birbirinizi biri başarı yapınca nisbet yapmasın öteki takıma birlik olalım =(

1|1
    0|0
  • Fenerbahceye cok cıddı bı ceza verılecegını sanmıyorum kısısel gorusum bu.

0|0
    0|0
  • Cimbomluyum...İnşallah 2 takıma ceza almasında bizim Salak TFF ceza alsın s.ktir olup gitsin...

1|1
    0|0
  • avukat fener almaz deid amam bakalım

0|0
    0|0
  • fenere büyük ihtimal 1 yıl men gelebilr demiyim gelsin bana bıraksalar komple feneri men ederimde ueafa başkanı ben değilim beşktaşında mali skıntıları var ama giderilmeye çalışıor beşiktaşa bişe çıkmaz tahminim yha

0|0
    0|0
    • Bana kalsa ben seni hayattan men eder yasama hakkini elinden alirim.

• allahın verdıği canı allahtan başkası alamaz fenerbahce d�smanı değilim bizım taraftarlar yoksa başka türlü adam olmaz kardeş

• kardeş fener küme düştü senin takımının gelirleri nolacak acaba ağlarsınız o zamanda :D

• 2 yıl UEFA'ya katılamaz en kötü ihtimalle hiçbir ceza almaz ben ceza alacağını düşünmüyorum alaydi iyiydi

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇEM ceza alıcak gibi , napalım kısmet...

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'ye tribünlerinde güzel kız bulundurmama cezası verilebilir.

0|0
    0|1
  • bişey olmaz takımlaraaa

0|1
    0|0
  • Ben hocaya sordum baktirdim hic bisey cikmayacak baktim ben dedi

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım mahpus fenerbahçe iptal :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ceza almasın