Kapat

Haşlanmış patates diyeti deneyenler veya deneyen yakın çevreniz? Herkese +1 ?

Arkdaşlar sadece deneyenler veya yakın çevresi denemiş olanlar yorum atabilirmi hergün 2.5 litre su içiyorum tab her günd edigim daha başlayalı 2çncü günüm yarın haşlanmış patates diyetine başlamak istiyorum deneyenler olumlu cevap vermişler ama ben birde burda deneyen arkadaşlarımdan fikir almak istedim :) bu arada Squatgirl 'un 4 dakikalık bacak karın kol popo videolarıyla destekliyorum yürüyüşe çıkmıyorum ama 15-20 dakika arası bile yürümek fayda ediyormu onuda deneyen fikirlerini yazarsa çoook çook sevinirim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler:))))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yok o diyeti yok şu diyeti cok bos seylerle ugrasiyonuz. Kalori takibi yapilmadikca az kalori alinmadikca kilo verilmez

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle diyetler yapma çok sağlıksız ve gereksiz en iyisi sağlıklı diyet yapıp yavaş yavaş kilo vermek..

0|0
    0|0
    • Kesinlikle seninle aynı fikirdeyim ama hergün kahvaltı tabagı filan hazırlamk zor geliyor aslında:) En azından patatesi koyarsın haşlarsın yersin :)

• Mesaj atmayı bilmiyorum ki

• Profilime gir orda mesaj kutusu var ordan atıver ben sana atardım da gizli üyesin atamıyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• denemedim şişko değilim

0|0
    1|0
    • Bende şişko degilim zaten fazlam var azıcık 1 yılda yaptıgım 3-4 spor branşını aniden bıraktıgımdan ötürü. Bu cevabım seni tatmin edicekse arkadaşım bir ara bana 50 kilomusun demişti. Kilomu zaten göstermiyorum sadece kendimi daha iyi hissetmek için başlıycam umarım cevabım seni rahatlatmıştır. Saygılar.:)

• anana sövmeden ikile

• Cahile Söz (Laf) Anlatmak, Deveye Hendek Atlatmaktan zordur... :)

• haslanmisini seviyorum ama kizartmasina ustune sarimsakli yogurta hastayim ☺

0|0
    1|0
  • iyidir.

0|0
    0|0
    • Denedinizmi

• Ne kadar kilo verdiniz peki kaç gün sürdü ve ne kadar sürede kilo verdiniz :) Verdiginiz kiloları geri aldınızmı :)

• ne önemi var. dene göre

• Hiyar diyetide vardi onu yap

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...