Kapat

Feyenoord & Fenerbahçe maçini kim kazanır?

Feyenoord & Fenerbahçe maçini kim kazanır?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• kesinlikle zor maç, belli avantajları cebimize koyup o maça gidiyoruz ama yinede sahada ayagı yere basan temkinli bir futbol oynamalıyız, maçta orta saha üstünülgünü ele geçirirsek ve rakibin zaaflarını iyi değerlendirirsek maç istedğimiz gibi sonuçlanır. Ama hep diyorum öncelikli hedef avantajımızı korumak adına geriye yaslanmak olmamalı çünkü böyle yaptığımız zamanlarda genelde avantajı kaybeden taraf oluyoruz. Maçın kazanılıp ya da diger skorlara göre grup lideri olarak çıkmak çok önemli çünkü kurada seri başı avantajımızı cebimize koymuş oluruz onun için öncelikli hedef iyi futbol ve galibiyet eğer galibiyet olmuyorsa diger ihtimalleri değerlendireceğiz artık, genelde gruplardan çıkıyoruz öyle bir geleneğimiz var umarım yine bunu başaracağız, Fenerbahçeye güvenimiz tam... :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 1 farklı kaybets ebile çıkıyor gruptan bu gerçekten büyük büyük bir avantaj her sonuca açık maç ben Feyenord 2 farklı kazanırsada şaşırmam açıkcası Osmanlı'yada başarılar bu arada.

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe 💛💙

0|1
    0|0
  • Fenerbahçem alır inşallah bu maçı.

0|1
    0|0
  • Fener kazansın diyorum. Galatasaraylıyım ama :D

0|1
    0|0
  • gsliyim. fbye başarılar diliyorum. rahat yenerler heralde.

0|1
    0|0
  • hakem piçlik yapmaz ise fener alir maci

0|1
    0|0
  • 0/0 50 lira bastım

0|1
    0|0
  • Feyenoord kazanabilir

0|1
    0|0
  • Tek farkla feyenoord kazanir fener gruptan çıkar

0|0
    0|0
    • 2:3 skor yaptım deme öyle şeyler :D

• 2-1 feyenoord kazanir gibi. Gerçi fenerin defans sağlam gol yemesi zor ama hakem faktörü var. Gecen sene ivan bebek. 2 gun once thomson bakalim bugun ne olacak

• hakeme kaldıysak yandık bjk yi de yaktılar haklısın bakalım

• skor ne olursa olsun kazanan sakalli genc stoper

0|0
    0|0
Yükleniyor...