Yeni Tanıştığınız Kişinin Pek Zamanı Olmasa

Evet Arkadaşlar yaklaşık 3 ay oldu tanışalı ama ben görüşmeyi her nekadar hevesle istesemde artık tekrarlamaktan sıkıldım müsait olduğun gün ya da önceki gün haber ver demekten ve artık kendisi mi pişman olur yoksa gün gelirde buluşur mu bilmiyorum son duyumlara göre de benden bir adım bekliyormuş ama daha sadece 1kere görüştüm ve onunda benimde mutlu olmamız için çok erken anlamıyorum her seferinde yoğun oluyorum bilmem ne aradan 3 ay geçti daha yeni aklına geliyor kusura bakma sallıyorum biraz gibi yapıyorum ama demesi de cabası sizce niyeti ne çözemedim beni de sorunlu hale getirdi bu durum kaybetcek birşeyimde yok zaten ama kendisi bilir diyip geçiyorum

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ayy ne sıkıcı net olmalı bir insanda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bukadar çok sallayan biri muhtemelen görüşmek istemiyordur çünkü hani görüşmek isteyen napip edip bir saat ayırabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • abi bu konuştuun kişi kızsa sana kolay gelsin çünkü sağı solu belli olmayan kızlardan erkekse konuş hallet :)

0|0
    0|0
    • Bayan tabi canım özellikle tanıştırdılar zaten ama napıcamı artık karar veremiyorum

• Hoşlanıyo mu bilemem. Belki hayatında başkası olduğundandır. Ama net bir şekilde çok fazla ilgilenme derim.

0|0
    0|0
    • O zaman niye arkadaşlarım sürekli bana dedi senden bir adım bekliyor artık bu arkadaş durumundan sıkıldı bilmem ne falan e ben görüşmek için teklif veriyorum tamam olabilir falan diyor konuşmuyor bile doğru dürüst çözemedim ilk defa böylesini görüyorum

• Mesela arkadaşlarım da bana, onun için sürekli bu seni seviyo dediler. Evet seviyomuş ama sevgilisi de varmış :) Değişik insanlar gerçekten..

• Çoooook Değişik insanlar hemde zamanımı almaktan başka birşey değil be

• senle buluşmak istemiyor zorlama hiç zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...