Bana lütfen yardim edin.... aranizda büyükler var mi

Ben 23 yasinda bir genc kizim, ve 3,5 yillik bir iliskim var. Artik evlenmeyi istiyoruz. Sevgilim ailesi bizden haber bekliyor. Ben babamdan cekindigim icin anneme gidiyorum. Annem konuyu biliyor zaten, ama konusturmuyor beni. Reddediyor, ama sebepte yok ortada. Yanina gidip anne konusmak istiyorum dedigimde ofluyor ve üzerime gelme diyor ben daha baslamadan. Rahat birak beni diyor. Ben bu konuyu konusamiyorum, babamda olmaz. Babamla hicbiseyimi paylasmam ben heleki bu konulari. Sevgilimde herseyin farkinda ve bunalima girdi. Anlam veremiyor annemin tavirlarina, tabi bende. Buaksam son kez konusmayi denicem, eger beni yine reddederse sevgilimle kacmayi düsünüyoruz. Hersey güzellikle olsun istiyoruz ama izin verilmiyorki. Teyzemle konustum bu konuyu, dediki anneannemle onlar önceden hicbisey konusmazlarmis, annemde hala o kafadanmis. Ee bunda benim sucum ne? Ben bu konuyu annemle degilde kimle konuscam? Sevgilim bunalimda ben bunalimdayim nolcakkkkkkkk... onu eve tanistirmayami götürmedim, annesimi aramadi annemi, hersey denendi ama bir cevap yok? Buaksam benim odaya cagirip arkasindan kapiyi kilitlicem öyle konuscam sanirim enazindan kacamaz baska bisey gelmiyor aklima gelmiyor ist :(

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nasıl yani annen vermekmi istemiyor yoksa konunun ne olduğunumu bilmiyor?kaçma olayını sakın yapma bir çaresi vardır

0|0
    0|0
    • konuyu biliyor, ben teyzemden rica ettim o anlatti herseyi. Annem onada bisey söylememis yani hayirda demiyor, ama konusmuyor hicbi sekilde agizindan laf alamiyorum kaciyor

• iş aile memleket yaş felan sormuştur

• evet hepsini sordu. Sevgilimin verdigi cevaplarda güzeldi takilcak bisey yoktu. Ya bu sorun yeni degil ben 2 yildir cabaliyorum saclarim dökülmeye basladi sinir krizleri yasiyorum ama bu kadin hala görmemezlikten geliyor. kacmaya herzaman karsiydim ama artik düsünüyorum. Bu nedenle ayrilirsak annemi birdaha affedemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...