Erkek sürekli vakit geçirdiği birine ister istemez ilgi duyar mı?

İş arkadaşımın kız arkadaşı başka bir şehirde.ilişkisinde ciddi olduğunu söylüyor.ama evlenmelerine daha var.tüm gün beraber olduğumuz için çok şey paylaşıyoruz iyi de anlaşıyoruz..pozitif ve canayakın bir kızım.sadece ona karşı değil herkese karşı böyleyim ve çoğu zaman yanlış anlaşılıyorum.bana çok güvendiği dostlarından biri olduğumu söylüyor olsa da çevremde dolanmaya başladığını düşünüyorum.her fırsatta takılıyor.başkası ile konuşurken bile bana laf sokup uğraşıyor.diğer odada konuşurken sesini bana duyurmaya çalışıyor.ya da ben başkası ile konuşurken dinliyor.beni sevimli bulduğunu söylüyor.arkam dönük bir şeyler yaparken sadece birkaç saniye arkamdan izlediğini hissediyorum.bunları sürekli beraber oluşumuz nedeniyle etkilendiğinden yaptığını düşünüyorum.yani ben değil başka bir bayanla da bu kadar vakit geçirse ilgilenecekmiş gibi.sizce bu varsayım doğru mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence sana yalan soyluyor ve sana asiliyor. kiz ardasinin olduguda bence yalan. Yalan soyleyip soylemedigini anlamak icin kiz arkadasiyla cekilmis resimlerini sor ve en son ne zaman beraber resim cektirmisler bir sor! kizim yalancinin teki etrafinda tur atiyor.. onun bu yaptigi erkeklerin cok fazla basvurdugu taktiklerdendir. Butun kizlarda bu taktigi yer. Amac karsindaki kiza yavas yavas yaklasmak ve kiza kendisini merak ettirmek. Kiz onun hakkinda meraklandiginda duydugu meraki ask saniyor. Sonra da ay ben ona asik oldum diyorlar. Butun kizlar meraktan ya da meraktan asik olur. Bu genel kuraldir. Arkadasin sirrini burada isfa ettigimi gordugunde bana cok kizacak :)))) Kisaca soyle soyleyim. Arkadasin ALLAH'tan korkan bir insan ise (korkan insan nisanlisi var iken bir baskasina yazmaz) dinlemek lazim ama onu cok merak ederek kendi gonlunu ask tehlikesinin icine atma derim.

0|0
    0|0
    • tüm gün mesajlaşıyor ve konuşuyor.2 ayda bir de yanına gidiyor işe gelmiyor.dönüşte o şehirde nerelere gittiklerini ve neler yaptıklarını anlatıyor.bu kadar iyi rol yapmaz diye düşünüyorum. ilişkisini merak eden çok arkadaşımız var ama 6 ay sonra nişan ondan sonraki sene de dügün dedi.her şey ortada yaşanmaz bana ters diyor.yani sevgilisi var da bana karşı hissettiğinin adını koyamıyorum.fazla bağımlı gözünü önünden ayırmayı istemiyor.çantamı aldığım an nereye diyor.

• Ben de tum gun mesajlasiyorum. O kadar cok arkadsim var ki! kime mesaj yazsam bana bir donus yapar. Kisacasi sen mesajlarin icini goremeyecegin icin istedigimi soylerim. 2 ay da bir yanina gidiyor diyorsun. Gelmedigi gun pazartesi mi cuma gunu mu? diger gunler ise kesin sana yalan soyluyor. Amaci kendisini sana merak ettirmek. Sonra da sen kendini asik sanacaksin :)) dont be a victim :)))

• cuma günü dahil haftasonunu orda geçiriyor.hatta haftaya gidecek bana hala kendisi söylemedi başka arkadaşımızdan duydum.öncekilerde ilk bana söylerdi haftalar öncesinden.telefonu çaldığında ekranda kocaman aşkım yazısını görüyodum birkaç hafta öncesine kadar.uzaklaşırken açıyor teli sesi de duyuyorum.kızın okuduğu bölümü dahi söyledi bana :)

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşınızı sanırım iyiden iyiye etkilemişsiniz bir şekilde ya. eğer bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız biraz daha ona karşı davranışlarınızda mesafeli olun derim .ama sizde de bir gönül hoşnutluğu varsa ona karşı artık yapıcak bir şey yok derim. iyi şanslar o zaman :)

0|0
    0|0
    • bir şey hissetmiyorum da hayatında biri varken ve evlilik düşünürken bu kadar ilgilenmesini yadırgıyorum.kolay evlilik kararı veren biri değil eski ilişkisinde defalarca nikah masasından dönüp tekrar devam etmiş.şimdiki ilişkisi 1 yıllık ve 1 yıldır ayrı şehirdeler.bana iki sene sonra evlencem şimdiki kız arkadaşımla dedi.buna rağmen bu kadar çevremde dolanmasını yadırgıyorum.alışkanlık olduğunu benimle alakası olmadığını düşünüyorum.ayşe ya da fatma da tüm gün yanında olsa aynı olacak gibi.

• kız arkadaşı yoksa seni iş yerindeki yelloz sevgilisini ayartmaya çalışan kızın yerinemi kooydu ay çok güldümm:))

0|0
    0|0
  • ayenn ben bir ara yedi 24 birlikte egzdiğimzikzı arkadşıma az kalsın aşık oalcaktım sonra kendimi topladım insnaın elinde değil kaynaşıyonzu kalbiniz ısınıyor kzılar dikkatli olun

0|0
    0|0
  • duyabilirde duymayabilirde kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • Etkilenmistir belki

0|0
    0|0
  • ihtimal var, neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok vakit geçirmeyle alakası olduğunu sanmıyorum. Hoşlanmıştır? Neden olmasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...