Arkadaşlar yardımmm! Özellikle erkekler

Arkadaşlar ben bizim okuldan bir çocuktan hoşlanıyodum, faceden eklemiştim. sonra hoşlandığımı söyledim ordan, telini verdi bana. 2-3 gün konuştuk. sonra telefonunu kaybetmiş galiba hattını değiştirmişti ve yeni telini de vermedi. o günden beri konuşmadık hiç kaldı öyle. Şu an sadece facede duruyo mesaj falan atmadı ordan hiç istese atabilirdi. nolucak böyle? yani okullar açılınca karşı karşıya gelicez illa ki. çoook yakışıklı bir çocuk ama böyle kızlarla falan işi yok fazla tipine rağmen biraz utangaç, sempatik gibi. siz olsanız, bir kız sizden çok ciddi hoşlandığını söylese napardınız? peşini bırakır mısınız yoksa deneyip tanımaya çalışır mısınız? sizce neden hiç ilgilenmedi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya yeni hat almadım daha alınca mesaj atarım faceden

1|0
    0|0
    • Ha ha ha çok komik

• ya tamm hoş kızsın ama sen de çok düşüyosun üstüme birazcık nefes almak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• denerim tabi :D kaçırmam ama mesaj atmadıysa istemiyo olabilir..istiyo olsa sana ulaşır bir şekilde.. sende fazla umutlanma bu konuda hayal kırıklığına uğramanı istemem :D

0|0
    0|0
    • ulaşır değil mi.. neyse öyle olsun bakalım teşekkür ederim :)

• rica ederim..Sana tavsiyem beklemen..Fazla yüz verme geri dönüş yapar o sana sen yüz vermeyince..

• bırak istemiyo seni kalan sahalar senin sana erkek mi yok

0|0
    0|0
  • O senden vazgeçmiş. Bırak oluruna bırak böyle durumları..

0|0
    0|0
    • Ama çok saçma

• Saçma olan birşey yok kişilik farkı bu yani her erkek aynı olacak değil ya. Belkide senin kötü bir durumunu görmüş soğuma nedeni olmuşda olabilir.

• senden vazgeçmiş belliki

0|0
    0|0
    • Ama işte neden olabilir bu? Ne yapmam lazımdı ki? Yani diyorum ki, sevgilis falan yok. Kaldı ki birisni seviyor olsan bile sonuçta sevgilin yok ve hoşlanan kişiye bir şans vermez mi insan :/

• şans vermiş işte 2-3 gün konuşmuş sonra bırkmış senden hoşlanmamış heralde boş ver gitsin :(

• Poff :/

• hem söyleyiş hem de davranışlara göre değişir.. yani diyeceğim o ki çocuğa sakın salça olma onu görünce elin ayağına falan dolanmasın niyetini zaten belirmişsin resmi ol artık... gelip gelmeyeceği onun bileceği iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızcağızım utangaçsa işin olmasın. birde ilk başta konuşmuşsunuz sonradan mı utangaçlığı aklına gelmiş. senin hoşlandığını zaten biliyorsa utangaç olmanın manası da olmaz. 2 3 gün denemiş ve sana karşı bir şey hissetmemiş demek ki. bence daha fazla zorlama. oluruna bırak

0|1
    0|0
Yükleniyor...