Ah nerde eski uyeler diyor musunuz?

Hele spor bolumune bakinca ah ahh diyorum eski üyeleri kaliteli sorulari cok ozledik

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir 3-4 sene önce tabiki çok farklıydı spor kategorisi ama ozmnlardan kalan birkaç üye mevcut takip listemdede var birkaçı sadece yorum yapmamayı tercih ediyorlar. O zamanlarda vardı hepsi atışma tartışma ama zevki tadı ayrıydı hatta fbli yunus vardı görüşmüştük onunla heygidi :)

1|0
    0|0
    • Ahh eski zamanlar 4 sene once ne uyeler vardi kaliteli sorular yorumlar vardi simdi sacma ergence sorular yok 6 yol yedi yok 4 goll sacma seyler:))

• Valla bu siralar pek yapamiyorummm gercegi solemek gerekir se bu siralar tamamen hayatm araba:)) sen neler yapiosn

• Çok şükür idare ediyruz bizde aynı bildiğin gibi :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Eskiyi özlmemek elde degil , tartışmalar bile kaliteliydi. Şimdikiler çocuk gibi 3 cümle ezberleyip futbol konuşmaya çalışıyor taktik bilgisi 0 teknik bilgisi 0 rakibe dik uzatma 100 :) hala takiliyorum ama eskisi kadar zevk almıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen oylee ya ne tatli tartislamar olurdu simdiki sorular ne cocukca ya insanin giresi gelmiyor

• Şimdikilerin çoğu troll zaten ya fake hesap açıp yazıyorlar ya da gizlenip. Çoluk çocuğun diline düştü

• Kalitesini dusursuler sitenin yonetim iptal. etsinler bunları girme istegimiz kalmiy yoor ya

• Bazen dediğim oluyor...

0|1
    0|0
  • yaklaşık iki senedir aralıklarla bu siteye üye olur sonra hesap silerim, kalitesi giderek düştü ama hiç gerçekten kaliteli oldu mu diye merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • 4 sene once guzeldi :)

• Ooo süper dostlugn baki kalmasi

• o yüzden burada olan burada kalıyorsa sıkıntı var demektir zaten bana göre

• Spor bölümünde ne öğrenmek istiyorsun? Ben bıktım valla 2 ayda kaç kg veririm ya da kilo vermenin kolay yolu nedir ve tarzı cahil sorulardan :)

0|0
    0|0
  • demiyorum...

0|0
    0|0
  • Hepsi evlendi coluga çocuğa karışti.

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştır yapalım ^^

0|0
    0|0
  • Demiyorum

0|0
    0|0
  • Demiyorum hepsini unuttum

0|0
    0|0
  • Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir :/

0|0
    0|0
  • Nereye gittiler

0|0
    0|0
  • Kimsecikler kalmadı kanka :/

0|0
    0|0
  • bir tane kiz vardi gsli eski uye :)

0|0
    0|0
  • Demiyorum.

0|0
    0|0
  • işte geldim burdayım ben bu işte ustayım :) dur bu reklam oldu :)

0|0
    0|0
  • site eskiden başka güzeldi

0|0
    0|0
    • Aynen ole. simdiki sorulara bakiyorum sanki 15 yasindaki çocuk soruyor bazisi eskiden atismalar bile seviyeliydi

• Yokk

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Seni geçmişe gönderelim

0|0
    0|0
    • Eski halini gorseydn bu halinee gulerdin ben 4 sene olucak burdaym

• Site bile. her dak guncelleniyor bu bile sıkıcı:)

• Sen bir hava al bence :D

• Artık yeni 🆕 nesil yetişiyor 👻😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...