Sorum sevip bekleyenlere..

Hayatınızın bir parçası olduğunu düşündüğünüz ve günün birinde yollarınız ayrıldığında geri döneceğini bekler misiniz, savaş verir misiniz,yoksa vazgeçip unutur musunuz?

(Hayatınızda gerçekten o kişiyle ciddi şeyler yaşamış olanlar ciddi cevap verir zaten ;) )

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan genç yaşlarda daha savaşçı daha duygularla hareket ediyo.Yaş 30 a yaklaştırça biraz olsun hayat yavaşlıyo metebolizma olarak ve mantıklı olmaya başlıyorsun

1|0
    0|0
    • Evet ama bazı durumlarda bu durum 22 yaştan başlıyor olabiliyor.. :)

• Tabiki insan yaşadıkça olgunlaşıyor.Benim son soruma bir baksana yorum almam lazım arkadaş.Odaklanma konsantrasyon hakkında

Erkekler Ne Diyor 4

• unut gitsin ben hep öyle yaparım..

0|0
    0|0
  • neden gittiğine bağlı değil midir

0|0
    0|0
    • Anlaşamamak bir şekilde sorunlar olur ve gider.Ne olursa olsun beklemek vardır birde nasılsa gelecek geri diyip beklemek vardır.

• Öyle ona engel olamayız zaten yaşamak zorunda olduğumuz bir hayat var.Ama beklerken de içinde taşıdığımız bir yara işte..

• o arayı kalıcı yapanda insanın beyni eğer gitmişse bir şekilde kalmaya niyeti yoktur demek ve kalmnak istemeyen biri için nasılsa sonradan döner demek işte böle sebepsiz yara yapar insanda

• hayat bize beklemeyi öğretiyor işte

0|0
    0|0
  • birazda yatakta nasıl olduğuyla alakalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuna kadar savaşırım ve beklerim

1|0
    0|0
  • Bekledim.. geldide ama artik çok geçti.

0|0
    0|0
    • Birşey sorabilir miyim özel hayatın aslında sormamam gerekir ama merak işte..

Ne kadar süre beraber oldun ve sana ne zaman geri döndü?

Geri döndüğünde geç olması sebebin nedir?

• Yaklaşik 1 yil surdu. 1 yilda bekledim. Ayrilma sebebi mesafelerdi ve yeni biriyle başlamişti o bunu kapaklayinca geri dondu. Anlayacagin kiz bulamadigi için geri döndü.. ve bende gururumu ayaklar altina aldim tekrardan başladik intikamimi aldim.. :)

• SEVDim bekledım gittiği hale ama giden şerefsızce gelmıyor aşkta verenler olduğu sürece sevenlere sıra gelmiycek...

0|0
    0|0
  • aptallık ettim biliyorum ama 1 bucuk ay cıkıp 5 sene bekledim izmirde tanısmıstık istanbula ailesinin yanına gitti cok savas vedim hep telde konusuyorduk kac kez kendine güvensizliginden vazgecmek istedi ben hep moral veriyordum annesiyle yengesiyle anneannesi kardesi hatta abi gibi saydıgı bir arkadasıyla bile telde görüsüyordum hep onunla ilgili muhabbetller tabi hepsi beni seviyordu bir tek öz abisi sevmedi beni nedenine gelince ben oralarda ailemden uzakta yapamazmısım ben okumusum o okumamıs onu ezermişim..o da abisinden etkilenmiş olacak ki 5 sene boyunca bir kere bile gelmedi benim gibi savas vermedi haketmedi sevgimi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...