Neden feto ile galatasaray bağdaştırılıyor?

Fetonun futbol ayağında galatasaraylı birçok oyuncu ve yönetici olduğu söyleniyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu konuda birçok kaynak ve kişi var ama efsane gsli eski oyuncu papen mustafa detaylı olmasa da anlattı

www.yenicaggazetesi.com.tr/.../...atti-143300h.htm

0|1
    0|2
  • googleyebyazdigin zaman hepsi cikiyor resimli sekilde bakabilirsin

0|2
    0|0
    • Ne yazacağım

• fetodan sorgulanan futbolcular ve gsli futbolculsr vs ne sorarsan cikio zaten googleye masallah:))

• Şahıs işi yapacak birşey yok. Bu konu eskidi gizli anladı yani herkes neyin ne olduğunu koskoca bir kulübü 3-5 futbolcu öyle diye karalamaya çalışmak işin özü ama Galatasaray bu oyuna gelmedi.

0|0
    0|0
    • Sadece 3-5 futbolcumu

• Yönetici yok mu gerçekten bilmiyorum sadece hakan şükür ü biliyorum

• Ben çok üstüne düşmem bu konuların her takımdan çıktı ama bunu biliyorum.

• Feto nun sızmadığı yer mi var Allah aşkına bütün takımlardan vardır fetocu oyuncular da susuyolardır kariyerlerini etkilemesin diye. UEFA kupasındada feto nun parmağı varmış. He anasını koldina fetocuydu zaten allahım ya. İnanma abi bunlara he eskiden yardımda bulunup feto olayı çıkınca bağlarını koparanlar vardır illaki zaten ülkenin yarısı aynı durum

0|1
    0|0
  • Hakan sukur gs liydi fetoden araniyor

0|2
    0|0
  • Galatasaray Turk futbolunu ve Turk sporunu en iyi şekilde temsil eden ve halen de diğer takımlar gibi temsil etmeye devam eden değerli bir kulüptür bazı çekemeyen ve kıskanç akli dengesi 'nin bile yerinde olmadığına kanaat getireceğim kişilerin uydurduğu bir spekülasyondur. Hem Atalarımız ne demiş meyve veren ağaç taslanir.

0|0
    0|0
  • sacmaymis

0|0
    0|0
  • Ulkenin yarisi fetocu mk galatasarayla. anmayin sunu yapanda. zten fenerlidir. fesatlik

0|1
    0|1
  • az gündemi takip et anlarsin

0|0
    0|0
  • böyle bir bağdaştırma yok kulupler ile kişileri ayrı tutmayı öğrenmelisin fetö ile ilgili her kesimden insan var

0|1
    0|0
    • bir üzgün beşiktaşlı daha :)))) kiev den hem İstanbul'da 5-0 yenilmeye hemde deplasmanda 6-0 yenilmeye ne diyorsun :)))))

• Kime şikayet edecem seni kafan güzel herhalde yazıp durma bildirim geliyor bilgin yok ya da işine gelmedi soru alakasız cevap veriyorsun

• peki kardeş üzgünsün fazla gelmeyelim üstüne :)

Yükleniyor...