Arkadaşlar beşiktaşlı arkadaşımdan 2 gündür haber alamıyorum. Endişeleniyorum. Ona nasıl yardımcı olabilirim?

Evet arkadaşlar biraz dengesiz, biraz fanatik olsada arkadaştır sonuçta seviyoruz yani anlayacağınız ama geçen salı günü oynana Dinamo Kiev Beşiktaş maçından sonra haber alamıyorum. Telefonlarıma falan çıkmıyor. 8-0 liverpol yenilgisinde bile böyle olmamıştı. Şaşırdım gerçekten. Üzülüyorum üstelik. Ne öneririsiniz. Annesiyle konuştum odasına kapanmış boş boş duvarlara bakıyormuş. Nasıl davarnmalıyız bu arkadaşımıza sizce fikri olan var mı?

• Kendi haline bırak bir süre sonra düzelir
    A seç
  • Tımarhaneye kapatın kendi sağlığı için
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yardımcı olun :/

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Futbolla alakalı değildir belki derdi. İddaa falan mı oynadı parasını kaybetti belki

0|2
    0|1
    • iddia oynuyor evet bu maçada oynamıştır muhtemelen hep derdi bize evini arabanı sat beşiktaşa bas diye falan ama bak bu aklıma gelmemişti

• öyle bişedir kesin

• annesinede soramam ki o da böyleşeylere kızıyor iddia falan konularına dinamo kiev beşiktaş maçına kazanacak sanıp yüklü para basıp yüklü para mı kaybetmiştir diyorsun :/ bak bunu hiç düşünmemiştim ama biz maçtan önce hep o abimize beşiktaş o maçtan yenilir diyorduk hep hiç laf dinlemiyor, düzelir mi ne diyorsun :/

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Trollugu bile beceremeyecek kapasitedesin senın gibilerin aramızda yeri yok zaten 😉

0|6
    0|4
    • bacım çok yanlış yerdesin yardımcı olamayacaksan böyle yorumlar yapma :/

0|1
    0|0
  • Benim kuzenimde geçen sene galatasaray sampiyonlar liginde başarısız olup ligde altıncı bitirince içine kapanmıştı hala futbol izlemiyor yıkıldı çocuk

0|3
    0|4

Erkekler Ne Diyor 8

• Duvarlara bakmak iyidir gizli bırak baksın biraz :)

0|1
    0|3
    • dışarı falan çıkmıyor yoksa biz biraz sahil falan gezdirsek normalleşecek anneside üzülüyor :/ liderlik için gidip 6 yeyip döndüler ama bu kadarda kendisini salmaması lazım bir ihtimal hep derdi evini arabanı beşiktaşabas derdi bu maçada oynamış olabilir diye kuşkulanıyorum :/

• Ulan gizli ne adamsınız :)

• Git teselli et birader hakeme söv işte böyle şeyler olur de yenilseniz de senin takımın de iyi gelecektir bence, oda arkadaşım da fanatik, ilk gece biraz öyleydi şimdi düzeldi maçtan sonra çok fenaydı ama ya.

0|1
    0|1
    • haklısın ama izin vermiyor ama yinede sağol

• Lan sacmalamayin doktora goturun neyin anketini yapiyosun?

0|2
    0|0
    • abi o durumda kimse kolay kolay kabul etmez ki ikna etmesi güç yani görüş almak istedim

• Aga ilk defa boyle bisey duyuyorum sasirtici yeminle

• çok fanatik bu dedim ya futbol konuştuk mu başka birine dönüşüyor yoksa özünde iyi bir abimizidir ama sagol önerin için

• 25 senelik besiktasliyim besiktas turkiyenin en ezik takimidir

0|4
    0|4
    • abi bunu onun yanında deme nevri döner onun pek hoşgörülü değildir farklı fikirlere eleyştirilere falan

• Koyuver. gitsin

• abi seninde moralin bozuk gibi biraz sen de fazla üzülme, belki biraz üstüne gitmezsek düzelir haklısın sağol yorumun için

• yaw ne tuahf bir duygudur bu :)

0|1
    0|0
    • önerin var mı ne yapsak acaba :/ 8-0 da böyle olmamıştı ya da belki biz farketmedik ne biliyim

0|1
    0|1
    • kendi haline bırakıncada olmuyor sanki :/

• Beşiktaşlıysa yapmaz öyle şeyler. Bilir şerefli ikinciliklerin güzelliğini.

0|2
    0|2
  • dalga mı geçtiğini sanıyosun lan sen bir Türk takımının yenilgisiyle mıtlu olacak ermeni tohumu

0|2
    0|0
Yükleniyor...