Tahiti milli takımı neden kupaya alındı sizce nasıl bir takım?

Tahiti milli takımı neden kupaya alındı sizce nasıl bir takım?

Güncellemeler:
sorunun nesi var hep fark yiyor neden katıldı merak ettim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• okyanusya şampiyonu oldukları için katıldılar

coşkulu hücum ediyorlar, bir sürü gol yemelerine karşın ne oyunu çirkinleştiriyorlar ne de çirkefleşiyorlar. mahallede oynadığımız türden bir futbol bu, savunma sıfıra yakın. modern futbolun gerekliliği olan alan daraltma, kademeye girme, ve isabetli paslarla çıkma gibi prensiplerden hem teoride hem de pratikte bihaberler. mesela defans arasına atılan ara topların tamamına yakınını seyrediyorlar ve kalelerinde, şanssız kalecilerinin de payı bunda büyük olmak üzere bol bol gol görüyorlar..

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• katıldığı kupa konfedarasyon kupası dünya kupas değl ki :) kendi mıntıkasında şampiyon olmuş renk katsın diye katılmış kendisinden daha güçsü takımlar var demekki :)

Nasıl bir takım sorusuna gelince, şu sitenin erkeklerinden 11 kişilik bir futbol takımı kursak onlarla kafa kafaya oynarız, bilmem anlatabildim mi :)

1|0
    0|0
  • Cok kötü bir takim

Her kitadan bir takim aliniyor. Okyanusyadan da tahiti alındı. Zaten konfederasyon kkupasinin anlami bu

1|0
    0|0
  • sevdiğimiz bir memleket.

0|0
    0|0
  • önemli mi ki senin için ? onun gibi nice ezik takımlar alındı :D

0|0
    2|0
  • okyanusya şampiyonu oldukları için

0|0
    0|0
  • arabistanda hep fark yiyor araplarında alınmaması gerek bence hiçbirşeye yobaz ülkelern tahiti en azından bagnaz yobaz bir ülke değil

0|0
    0|0
    • Senin müslümanlarla bir derdin mi var? Tahiti diyoruz sen kalkmış ne anlatıyorsun.

• Bırak kelime oyunlarını, karın ağrını anlıyorum ben senin.

E hadi o zaman San Marino'ya da bir lafını bekleriz. O da fark yiyor her maçta.

• asıl sizlerde karın agrısı var san marino avrupa elemesine katılıyor tamam mı ? uluslararası müsabakalara değil... neymiş benim karın agrım söylede bilelim sanırım bir hristiyan türk görünce intikam duygunuz kabardı ?

• Diğer takımların averajını arttırmaları için

0|0
    0|0
  • oha soruya bak be :) gördüğüm en farklı soru

0|0
    0|1
  • Okyanusya elemelerinde rakip takima 10 cekmisligi bile var ama burda da ispanya 10 cekiyor :D

0|0
    0|0
  • okyanusya kıtası şampiyonu onlar asadsadas :D adamlar yıne şampiyon bizim milli takımda o bile yok

0|0
    0|0
  • pasific şampıyonu oldugu ıcın davet edıldı sanırım

0|0
    0|0
  • neden katıldığına pek fikrim yok ama duygusal onlar için ilk defa marşları çalıyor ilk defa bayrakları dalgalanıyor..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...