Beşiktaşlıların coşkulu karşılaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kievden 6 yedikten sonra dönen takıma hava alanında coşkulu karşılama yapıldı benim hoşuma gitti neden mi çünkü futbol böyle olmalı kaybedince sırt çevrilmemeli

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Iyi gunde kotu gunde senle birlikte olmadikmi Besiktasim olmadikmi hic der susarim. Besiktas bey diyeceksiniz...🏁🏳🏴🏁🏳🏴🏁🏳🏴🏁🏳🏴✌👏👏👏👏

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vodafone Arena da ilk yarı 3-0 olunca takımı çağırıp alkışlariz.. yenilince Sabah Hava alanına gideriz. Hakemin hatasını takıma bağlamayız

Biz farklıyız Cünkü Beşiktaşlıyız. 👏

http://i.hizliresim.com/bkMGBd.jpg

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• 1|0
    0|0
    • Helal sana bazılarına kapak olsun

• Ben koyu Fenerbahçliyim.. Gercekten olması gereken bunlar.. Biz 3 temmuz sürecinde sokaklarda yattık, yenildik diye koskoca takımın koskoca taraftarı olmakatan vazgeçemem.. Gerçekten çok yürekli bir hareketti helal olsun valla.. 👏👏

1|0
    0|0
  • Piss hakemler diyorum o kadar

0|1
    0|1
    • Avrupa bile hakemi suçlu buluyor bizim bazı hainler kötü oyun diyor

Erkekler Ne Diyor 12

• resmen dış dunyaya biriz birlikteyiz deme kafasi ama arka planda da buyuk bir dag oynanan rezil oyunu elestiriyor

0|1
    2|2
    • Rezil olan oyun değil hakem ivan bebek gibi

• kardes algin kapali sanırım evet hakem hatali karar verdi buna bisey demiyorum 30. dk da 10 kisi kaldi 2-0 di mac ama diyorum ki iyi yonetilseydi bjk senol gunes iyi hoca olsaydi o kadro o maci alacak kapasitede bir takimdi bjk ye gollerde ki hatalari yakistiramadim oyun kotuydu ve senol gunesin hamleleri hataliydi diyorum

• Ne kapasitesi sanki takımda ronaldo messi var sen cevap ver kaç tane 2-0 dan 10 kişiyle mac çeviren takım gördün

• Sorun takımda değil sorun ayrımcı hakemde
    Hem, yensek de yenilsek de bizim takımımız değil mi?
    *Beşiktaşlı değilim.

0|0
    0|0
  • güzel yediler diye

0|0
    0|0
    • Biz ne yiyenler gördük protesto ile karşılanan

• merak etme ıkı mac daha kaybetsın busefer baslarlar taşlamaya

0|1
    0|0
  • Çünkü besıktas aıle demek bızım aılede küslük olmaz, ıyı günde nasıl varsak kötü günde de varız

1|0
    0|0
  • Kesinlikle iz

0|0
    0|0
  • şerefli ve efendi takim buna denir helal olsun sizlere #efendi

0|0
    0|0
  • Burası Beşiktaş ne olursa olsun takıma küsmek yok.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 8-0 yenildiklerindede çoşkulu bir şekilde karşılamaya gitmişlerdi :))))

0|1
    1|3
  • Beşiktaş'ta alışkanlık oldu tarihleri aksatmıyor maşallah 8 kasım 8-0 6 aralık 6-0

1|1
    2|6
  • Güzel hareketler bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...