Sevgiliniz omeglada bir kızla konuşup numarasını verse napardınız?

sevgiliniz omeglada bir kızla konuşup numarasını verse napardınız?

cabuk bisi diyin cıldırcam sinirdennn beddua etmelimiyim sizce?

bide bana gelip soyluyor.. aldatıldımmı sizce.. bu aldatmakmıı..

• Aldatmaktır. koy kıcına tekmeyi serefsizin
    60% (6)67% (6)63% (12)Oy Ver
  • Yok ya sonucta gelmıs soylemis sana
    40% (4)33% (3)37% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• vay arkadas ne omeglaymıs az önce bir arkadas ta aynı sdeyden dert yanıyodu lan bu erkekler ne buluyolar bu sitede anlamadım ama benim düşüncem kesin aldatılıyosun hee yoksa sevgilisi olan bir erkek tutupta hiç tanımadıgı bir kızla tanısacakta numarasını verecekte birde arkadas olacak :D aynı pembe diziler gibi oldu dimi :D aldatılıcaksın haberin olsun hatta belkide aldatıldın bilmiyorsun dikkat et böyle seylere erkekler seytandır unutma ne yapacakları hiç belli olmaz

0|0
    0|0
    • ya panpa icimi kararttın beya:(

Erkekler Ne Diyor 12

• sana söylemiş şükret

0|0
    0|0
  • endişelenicek bir şey yok omegleden iş çıkmıyor, 1 saat git hayatın boyunca göremiceğin ya.r..ğı 1 saatte görürsün :D

2|0
    0|0
  • Olimpiyattan canlı yayın yapıyor sanki omegla da birde gelip sana söylüyor.Bizim omuzlar geniş milletin hayatı...

1|0
    0|0
  • Eee niye vermiş salak , sana söylemişse aldatmak tan çıkarda telde napmışlar .

0|0
    0|0
  • sana söylemiş bırakacaksan niye beddua ediyon yok seviyosan niye bırakıyon benim numaram kimlerde var ama bişey olmuyor abartma bence , seni sevmese önemsemese gelip söylemezdi

0|0
    0|0
  • :D beddua etmelimiyim nedir ya :D

et et için açılır :D

0|0
    0|0
  • erkek değilmi severde çok fazlda severde :P yahu gt gdebldğin yere adamı sıkrasan daha çokk boynuz yersn bırak halıne admı

0|0
    0|0
  • söylediğinde rahatsız olduğunu söylemeleydin panpa

0|0
    0|0
  • yalandır o ya omegle da muhabbeti o kadar ilerleten görmedim ben daha

0|0
    0|0
  • O kızlarda iş yok be :(

0|0
    0|0
  • Bildiğin kaşarlık.Omegleye gelen erkeklerin pipisini seyretmeye ne diye girmiş derim.Hani yani gördün orda pipileri niye siteyi terk etmiyorsun?

Sen böyle bir şey yaptıysan haksızsın.

0|0
    0|0
    • Ha bunu yapan erkek arkadaşınmış he o deyyus o zaman.Basacaksın tekmeyi açıklaması yok bu işin:)

• Sen aynısını yapar mısın?Gidip orasını burasını açan kamerada bu tarz insaların olduğu bir sitede bir erkeğe numaranı verir misin?

O niye yapıyor? aldatmak tabii ki.

• hhh...:( ben yapmammm. bende burda takıldığım icin aldatmıs sayılıyomuyum:(

• yüzsüz yüzsüz sana söyliyebiliyor üstelik omegleye ne halt yemeye girdiklerini biliyordursun zaten Soru 613362 cevaplarsan sevinirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayrılmazdımda ayrılmaktan da beter ederdim yani. Ne demek lan o kıza numaramı verdim konuşuyoruz yok yaa, öyle bir dünya keşfedilmedi.. Burnundan getir, pişman et ama öyle bir tatlı tatlı yap ki bir şey de diyemesin. Ayrca tatlılıktan kastım tip değil hissiyat.

0|0
    0|0
    • örnek versene kız:( napıyım mesela

• anladımm:) baskaa:))

• Ötesi beni aşar canmın içi düşünerek yap ne yapacaksan sonrada pişman olma. Bana sorarsan iyi bir psikolojik işkenceye ihtiyacı var.

• İyide güzelim sana anlattığına göre saklayacağı bir durum söz konusu değil demek ki. Hemen ayrılık triplerine girme , sadece trip at ne biliyim burnundan getir falan baktın sıkıldı ayrıl savaşmazsa senin için demek ki aklında başka biri var.

0|0
    0|0
    • ciddimisin :( aldatmadı mı yani:(

• tamam dostlar güclü bir kız olucM:( antidepresan alıyımmıı

• Bir bira iç :D antidepresandan iyidir ;)

• şimdi biraz ikili oynuyor gibi ama bence sana söylemesinin nedeni böyle düşünürsen kendisini kurtarması içindi bence biraz aldatmaya giriyor

0|0
    0|0
  • Ağzına s...rım net :)

0|0
    1|0
  • Yok ya sonucta gelmıs soylemis sana

0|0
    0|0

• Aldatmaktır.

0|0
    0|0
  • Aldatmaktır bu ..

0|0
    0|0
  • Aldatmaktır. o

0|0
    0|0
  • tabiki aldatmak salak. ordag*tmeme gösteriyolar. sevgilin etkilenmis belli ki devamini getirmek icin de nr almis oooo uyu kizim

0|0
    0|0
Yükleniyor...