Size ait olmadığını düşündüğünüz anılarınız var mı?

Size ait olmadığını düşündüğünüz anılarınız var mı?

Güncellemeler:
Ölümsüz adlı son okuduğum kitapta alt metin olarak; İnsanların ilk insandan günümüze bir çeşitleme olduğu ve DNA ile genetik aktarım yanında anılarında aktarılmaının muhtemel olduğu anlatılıyordu. Örneğin; hiç tanımadığını bir kişinin çok tanıdık gelmesi, ya da hiç gidilmeyen bir yerin bilindik ve oraya aitlik hissi vermesi gibi. Reenkarnasyon değil bu. Sonuçta DNA nın sadece %2 si kodlanabiliyor ve kalan 98 lik oranda ne olduğu bilinmiyor. Acaba atalarımızın anıları bize aktarılmış olabilir mi?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu biraz daha açıklasaydınız keşke anlamadım.

0|0
    0|0
    • Açıklama ekledim efendim...

• Hayır ben şunu diyorum. Dini olan herşey bilimsel olabilir tamam, doğru ama. Dini ise bize yetmesi gerekirken biz gidip bilimselliğini de görmek istiyoruz. Yani yetmiyor bize. Iman eksikliği belirtisi bence. Yada mutmain olmaktır. Bilemiyeceğim.

• İnsan; her inancın arkasında bir gerekçe arar. Tamamen buna bağlıdır. Mucizelerde insana yol gösterir. Bir çok mucize; günümüzde normal bir şey haline gelmiştir. Zamanla da hala muc,ze olarak kabul edilen şeylerin sebebi ortaya çıkacaktır.

Kızlar Ne Diyor 6

• daha önce hiç gitmediğim bir yerde ben buraya daha önce gelmiştim lan eminim dediğim oldu. bunu psikoloji farklı şekide açıklıyor bence bu soruya ancak genetikçiler doğru cevap verebilir. bana dna ile hafızanın bir ilişkisi yok gibi geldi ama kitabın konusu çok ilginç duruyor

0|0
    0|0
  • nasıl yani ?

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep alkol.

bikaç gün önce de babam geçmişte yaşananların dna ya yazıldığına ve gelecek nesillere aktarıldığına dair bişey döylemişti rakı masasında. hatta dedi ki "ii ki genleriniz annene değil de bana çekmiş". asdfghjk ben de he baba he dedim artık.

0|0
    0|0
    • Yoo alkol ile alakalı değil. Böyle bir şey var. Mesela bir bebek doğar doğmaz yürüme hareketleri yapar ancak; yürümeyi en az 1 yıl sonra öğrenir. İç güdüsel bu hareket dna ile aktarılmıştır.

• asfşlksaşdlfksa evet her shot atışımda seni anarım artık :(((88

• adımı hönkürüp de fondip yap işalah boğazına durmaz.

• var

0|0
    0|0
  • bu soruyu sitenin %70'anlamayacak

anlamadım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...