Sporla omuz yapılır mı?

Sevgilim minyon. Ben de minyonum ama ben balık etliyim biraz yanında gösterişli kalıyorum. o çok zayıf. kasla kendini gösterebilir mi? omuz felan yapabilir mi bu şekilde? ben 159 um o da 168 felan ama baya zayıf

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yapılabilir elbette

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zayıfsa kas zaten hoş durmaz aynı zamanda kilo da alması lazım düzenli olarak ayrıca gösterişli kalıyosan nolmuş sanki kime ne ki bundan siz birbirinizi beğeniyosanız seviyosanız eğer?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• neden yapamasin.

1|0
    0|0
    • Dimi aynen. Ne kadar sürede yapar? Kilo alması şart mı yapmadan önce

• kilo alarak antreman sart kaslarin buyumesi icin.

• Anladım:):) peki nasıl destek çıkabilirim

• fiziki yapıyı çok değiştirmesede yapılabilir. ama düzenli planlı bir sporla. ama bu spor nankördür bıraktığın zaman herşey geriye döner.

0|0
    0|0
  • evet mümkün fakat baya bir emek vermesi gerekli sabır ve azimle mümkün de sen sevgilini böyle beğenmişsin onu değiştirme çaban anlamsız geldi bana

0|0
    0|0
    • Beğendim:))) ama insan heves ediyor yine de yanında çok ön planda kalmayı sevmiyorum

• Hayır ayrılmam. Zor buldum zaten

• peki bol şans dilerim 👍👍

• sadece spor ve beslenmeyle olur zaten

0|0
    0|0
  • yapar baska nasıl yapcak zaten

0|0
    0|0
  • İşte kız dediğin böyle olacak resmen istediği eşi oluşturmaya çalışıyor bravooooo...

0|0
    0|0
    • Karakterine aşığım görünüşünü de düzene sokmaya çalışıyorum. Olmazsa da canı sağolsun

• gösterir tabiki kendi ebatlarının bir anda çok üzerine çıkmasını bekleme ondan zamanla belli eder kendini biraz yaptığı spor

0|0
    0|0
    • Anladım. Peki ne kadar sürede belli eder sıkı çalışsa?

• :):):)) süper. En sevdiğim şey yiyecek hazırlamak. Neler yemesi gerekir peki

• İnternetten biraz incelemeni öneririm Bulk dönemi beslenme gibi şeyler yazarak google bilgi edinebilirsin

• 168 ne kız sevgilin velet mi

0|0
    0|0
    • -.- besinlerin Oksitlenmis Kalıntısı

• gormek lazım

0|0
    0|0
  • Bacak imza çalışın acayip omuz ortaya çıkıyor ben yıkardır çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Omuz spor ile yapılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pff 168 ne kas yapsa nolucak. Uzun boylu geniş omuzlu kasli olmadikca şansi yok kimsenin benim gözümde. Ha soruna gelicek olursak genetik denilen şey var evet ama sporla tabikide omuz genişletilir.

0|0
    0|0
    • Hay anasını bakmaya gelince minnak artisleri kesiyorsunuz televizyon karşısında. Ya bir de get gece gece asabımı bozma. Uzun boyu kendine bulursun. Saçma yorumunu kendine sakla. Senden bu cevapları istemedim. bir de uf püf yapmış. Haspinallah

• Neyse bye

• Bbbbbbb... 😄😄😄😄😗😘

Yükleniyor...