Kapat

Squat ile ilgili bilgi?

Merhaba arkadaşlaar
Bana Squat ile ilgili biraz bilgi verir misiniz. Günde kaç defa yapmayalım ne kadar sürede etkisini görürüm. Daha önce spor yapmadım.
Şimdiden çok teşekkür ederim 💕💕

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Direkt başlamamalısın. Bel fıtığı olmamak adına.

Önce hafif koşu ile 2-3 gün geçirmelisin. Koşu sonrası bazı esneme hareketleri yapmalısın.
    Sonrasında squata başlamalısın. Bu şekilde bel fıtığı olmazsın. Zayıf kaslarına yüklenmek yerine çalışır haldeki kaslarına yüklenmek mantıklıdır.
    Yan yağları eritebilmek önemlidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk bir hafta belli sayıda yap ki bacakların alışsın sonra programa uyarak 50 ile başla 1 ay ıcınde azda olsa sonuc alırsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Günde 5 set yapmalısın sayıyı kendin belirle. Mesela sen 10 la başlarsın her set onar yaparsın başkası 5 tane anca yapar.
    Squat ta önemli olan doğru yapmak ve nefes alıp vermek

0|0
    0|0
  • gunde 200set 20ser rep.

0|0
    0|0
  • daha once spor yapmadiysan squatla başlama bir sonuc da alamazsin. dogru duzgun bir spor salonuna kayit ol

0|0
    0|0
  • 3x12 felan yap. Yani 12 kez yap dinlen sonra bir 12 daha yap dinlen sonra bir 12 daha.

0|0
    0|0
  • 12 şer tekrardan 4 set yeterli başlangicta , ve gun aşiri yap hamlik gidene kadar. Takriben 2 , 3 ay sonra etkisini gostermeye başlar. Tabii doğru ve dūzenli yaparsan.

0|0
    0|0
  • 10 set 200 tekrar yap faydasını görürsün :D

1|0
    0|0
  • takibe geri don

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her derdi squat spor yapacaksan squat zayıflayacaksan squat intihar edeceksen squat squat şart vücudumuzun %70 i squat ülke olarak spor anlamında bildiğimiz tek şey squat. Her spor sorusuna cevap olarak squat yapıştıranlardan mısınız?

0|0
    0|0
  • hergün 31 defa

0|0
    0|0
  • Yeni başlayacaksan 3 set 15li yapmanda fayda var, istersen harekete alıştıkca bu sayıyı arttırabilirsin.1-2 aydan sonra etkisini görürsün

0|0
    0|0
  • Bir aydir squat yapiyorum çok iyi ama popom giderek diklesiyor havaya kalkiyor ve hala da devam ediyor sanirim birakicam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...