Vücutta oluşan çatlakları gidermek için tavsiyeleriniz var mıdır?

Moeld
Subay ayından beri 132 kilodan 118-120 arasına kadar düştüm ve bu arada elimden geldiğimce spor da yapıyorum ama spor salonunda değil. İleride gidebilirm ama belli değil ve vücuduma baktığımda çatlakların meydana geldiğini gördüm.

Çatlaklar benim bildiğim kilo alınca oluşuyordu ya da yanlış biliyor olabilirim.

Sorum ise bayanlara sayılır bi anlamda.

Çatlakları gidermek için kullandığınız ilaç, krem veya öneriniz var mı?

Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.
Vücutta oluşan çatlakları gidermek için tavsiyeleriniz var mıdır?