Kapat

Madımak katliamının yıldönümü bugün

Kim ne biliyor Madimak hakkinda?

Gerici irkcilar tarafindan diri diri yakilarak oldurulen insanlar sizi ne kadar ilgilendiriyor...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ateşi tenimde hissedecek kadar ilgilendiriyor insanların ne kadar aptal olduklarını bilecek kadar olayı yapanların nerde ve onları savunanların hangi ilden milletvekili olduğunu bilecek kadar ilgilendiriyor her alevinin onuru olacak kadar ilgilendiriyor

2|4
    0|0
    • Berxudar be.

• profil resmi; mettallica nın 2002 yılında çıkardığı st anger albümünün kapak resmidir

• eyvallah heval doğrudurmetallica nın albüm kapak resmidir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• ilgilendiriyor tabi ki. ama biz burda ne söylesek boşuna söylemiş olacağız o davada canilerin avukatlığını yapanlardan 4ü mecliste bugün de çıkmış tayyip alevi kardeşlerimiz için geniş bir düzenleme yapacağız diyor..

1|3
    0|0
    • İnsanlar Kur'an-ı Kerim'i ve hadisleri okumadan İslam'ı başkalarının tanıtmak istedikleri şekilde öğrendiler.

• nickimden de anlaşılacağı üzere çok ilgilendiriyor

1|3
    1|0
    • Profilin kapali:) farketmedim engelledigini ,simdi hala o durumda degilim degil mi?

• anladım teşekkürler

• Rica ettim

• Türkiye Cumhuriyetinin kara bir lekesi olarak tarihe geçmiştir. Devlet karanlık güçlerinin başrol oynadığı bir olaydır. İnsanların diri diri yanmasını devlet bizzat göz yummuştur.

0|0
    0|0
  • Ne kadar da kötü olsa İslamı leke getirebilir mi ?dini liderlerinizi eleştirenleri hakkında olumsuz şeyler söylenince sesiniz çıkıyor.Bugün Bingöl'de on üç yaşındaki kıza tecavüz edenleri protesto amaçlı yapılan yürüyüşe polis müdahale etti sadece basın açıklaması yapıldı.

Devlet için bundan daha hoş bir hava olabilir mi ?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Katliamlar yananlar,yikilanlar,idam edilenler,kotu muamele gorenler tek nedeni ne irki... Turk degilsen mezhebin farkliysa hatali dpgmussun mantigi hala mevcut Turkiyede.

1|1
    0|0
  • Bugün, gene bu katliamı yapabilecek potansiyelde dolu insan var. Asıl ürkütücü nokta bu

1|2
    0|0
  • Sivas'ta meydana gelen bu facia ''Radikal İslamcı''lar tarafından 1993 yılında meydana geldiği belirtilir.

Şunu açıklamam gerekiyor: İslam'ın radikali ya da ılımlısı yoktur. İslam bir tanedir. İşin iç yüzünü bilmiyorum fakat bir müslüman haksız bir cana kıyamaz. Bu işi yapanlara islamcı denilmez: katil denir. Yani teslimiyet ve şefkat dini olan İslam'la alakası yoktur.

0|1
    0|1
    • doğru ama islam anlayışı bu adamlar gibi olan milyonlarca insan var

• Canın sağolsun...

İyi akşamlar.

• Tesekkurler sana da..

• Hiç duymadım

0|1
    2|6
    • gerçekten hiç duymadıysan az bişey zamanın ayır

link

• Zaten baktım ben de ordan, gercekten duymamıştım, üzücü bir olay :(