Hoşlandığınız kişiyi hiç görmeseniz ne zaman unutursunuz?

hoşlandığınız biri vardı ve artık o kişiyi görmüyorsunuz ve büyük ihtimalle de görmek şansınız yok

1-o kişiyi düşünür müsünüz, düşünürseniz sadece gece mi gelir aklınıza yoksa her an aklınızda mı olur

2-ne kadar zaman sonra unutursunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bu konuda bir tecrübem var eski iş yerimde aşık olduğum hatunu, işimi değiştirip başka bir ile geçer geçmez maximum 6 ay sürmedi unuttum. Sürekli görmüyorsan hatta hiç görmüyorsan zihninde yaşama şansı yok bir süre sonra yok olur gider, çok nadirde olsa hatırlayıp gülümsersin...

1|0
    0|0
    • peki o kişiyi unuttun diyelim işte 6 ay geçti üstüne 1 yıl daha geçsin :) o kişiyle karşılaştın tekrar aşık olma şansın var mı? yani unuttuğun kişiyi ikinci kere sevme şansın var mı? varsa eskisi kadar sevebilir misin yoksa eskisi kadar bir aşk duymam mı diyorsun

• düşündüğüm biri yok allah'a şükür :) yani başından beri söyledikleriniz ve kendi düşündüklerim bire bir aynı neredeyse o yüzden kendi cevaplayamadıklarımı düşüncelerimiz benzediği için sormak istedim :)

• İnsanlar birbirinin türevidir zaten :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya benimki hoşlanmaktan daha öte bişeydi filmde olur dediğin planlarla hareket ettim :) Şöyle anlatayım sana biri iyilikler yapıyo ama kim olduğunu bilmiyosun gölgen gibi ama kim olduğunu bilmiyosun işte :) Sonra çıktım hoşlandım senden dedim hareketlerinden tavırlarından falan başta naza çekti heralde şuanda sevili düşünmüyorum falan dedi, bende iyi tamam eyvallah 1 aydırda yüzünü görmedim unuttum sayılır yani.

0|0
    0|0
    • çok gizemli valla o nasıl iş öyle :) bu kız yakınında mı yoksa uzağında mı iletişim nereden sağlanıyordu ve kimse durduk yere iyilik yapmaz birine ilginç

• Ya kendi okulumdandı 12. sınıf olduğum için okulu 1 ay önce bıraktık izinliydikya :) O zamandan beri görmedim hiç :) İletişim işi biraz karışık ask.fm olmasa olmazdı benim planlar ordada anonimlik varya çok işime yaradı :)

• anlamadığım bir şey var bu sana iyilik yapan birini hadi görmüyorsun etmiyorsun da kim olduğunu nasıl bilmiyorsun onu anlamadım baya karışıkmış ya da sen öyle anlattın :)

• 1-Özellikle geceleri yatarken çok düşünürüm, hatta yatakta çok iyi olduğumu düşünürüm...

2-Bir alzheimer hastası hızında unuturum, o kafasına göre gezip takılırken ben neden düşüneyim ki...

0|0
    0|0
    • :))

ama şöyle o seni kıracak bir şey yapmadı ya da seni terslemedi ve bir nedenden dolayı görmüyorsunuz birbirinizi yani onun gezip tozduğunu bilmiyorsun hatta seni çok önemseyen ama bir şey hissetmeyen biriydi yine de çabuk mu unutursun

• bunlar olmadı :) ilkine benzer olmalıydı

• Olsun diye söylemedim benim fantezilerim bunlar :)

• Söyle bakim kim seni göremiyo ardımcı olurum bu konuda :)

0|0
    0|0
  • 15 gün. en fazla o da

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kızı 2 yılda unutmuştum.hoşlandıklarım aklımda yer etmiyo

0|0
    0|0
    • kızı hiç görmedin değil mi bu sürede? bir de peki sen duygusal biri misin yoksa çoğu erkek için böyledir gibi bir şey diyebilir misin?

• akıcı konuşamamakta var değil mi kelime seçememek aralarda duraklamak falan onun gibi

• aynen

Kızlar Ne Diyor 3

• etkilenme gücüme bağlı

0|0
    0|0
  • Unuturum ben la. gözden ırak olan gönülden de ırak olur

0|0
    0|0
  • zor unuturum yapım böyle çabuk bağlanıyorum zor unutuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...