Sünnetçilerin kalkması..

Klasik tarihi osmanlılara uzanan ve eskiden berberliğin yanında ek meslek olarak yapılan sünnetçiler kalkıyormu..öyleymiş bugün okuduğum bir habere göre..peki sizce kapı kapı gezinen sünnetçilerin kalkması iyimi..artık sadece ilgili doktorlar yapıcakmış sünneti..sizce bu iyimi kötümü..bence iyi çünkü eline usturayı alan ben sünnetçiyim diye ortalıkta gezinebiliyor..artık gezinemicek.. Lakin bazıları var diyor ki sünnetçilerin bazıları doktordan cerrahtan iyi biliyor bu işi..peki kalan bazıları ne olacak, yani işi bilmeyenler ve et keser gibi kesenler..bence risklerin önüne geçilmesi adına iyi bir sigorta oldu çocuklar için artık kimsenin hayatını karartamicaklar..düşünün sizin oğlunuzu hatalı sünnet ediyor ve oğlunuz cinselliğinden oluyor..naparsınız öyle bir durumda sünnetçiyi dava etmezmisiniz..işte bu eğitimi alan işinin erbabı insanlar yapacak artık sünneti bence iyi oldu..gerçi bana sorarsan sünnet olsada olur olmasadada olursa en iyisi olsun derim..iyi oldu ..ya sizce..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav doktorlar cerrahlar yapsın şu işi, sünnteçiler hassas kesiyor ve erken boşalma sorunları oluyor %70 oran açıklandı

0|1
    0|0
    • bencede yapcaksa doktor yapmalı ben çok ucuz yırttım mesela çift açılı işiyorum ve bu kadarla yırttığıma şükrediyorum..Aslında sünnet belki kimilerine göre bir dini gereklilik belki kimilerine göre sağlık ama aslında bir kanun daha çıkmalı 18 yaşından küçükler sünnet olamaz diye..içki sigara ve iyeliklerin yasak olduğu gibi..birey bedenini seçmeli..mesela ben asla sünnete karşı değilim ama çocuğum olursa öyle yapabilirim..birde bir durumda çok ağır cezası olmalı operasyonda..ciddiye alınmalı..

• biz yine şanslıyız. çok eskilerde berberler kesiyomuş...

0|0
    0|0
    • bazılarıda diyor ki sünnetçiler daha maharetliymiş..ama beri taraftan maharetsiz olanlar tam sıçıyor..bence bunun önüne geçildi..çünkü telafisi imkansız hatalarda olabiliyordu..en azından eğitim görmüş ve kimdir nedir bilinen insanların yapması daha iyi..cinsel istikbali açısından gerekli..

Yükleniyor...