Şu ağlamayı bir bırakalım arkadaşlar?

Geçen yıl fener bu sene beşiktaş hakem hatası yüzünden elendik diye ağlıyorlar. Bunlar fanatik bir beşiktaşlı olarak söylüyorum. Hatta dünden itibaren karar aldım bu sezon beşiktaş şampiyon olsada Avrupa'da başaeaı yakalamadığı sürece ne bir forma alacam ne de beşiktaş için bir kuruş harcayağım. Şimdi dün diyeceksiniz bariz hata var diyeceksiniz haklısınız beyler hakem hatalı ama sen grupta bir maç alamamışın kardeşim her maç berabere kaldı ki o salak beck kim abi sen gökhanı almışsın hala hiç bir vasfı olmayan bir adamı oynatıyorsun. O kadar para harcanacak ama hiç bir başarı olmayacak avrupada o zaman avrupa kuplarına niyekatılıoz kadromuzu lige göre şekillendirelim ona göre futbol oynayalım. Zoruma giden de zor maçları geçip finali getirememek.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Abi ben fanatik Fenerbahçeliyim takımın hatalarını görürüm ama yani takımıma ağladı mağladı dememde sırtta cevirmem.. Bu forma almıycam olayı çok saçma biz takımız zor durumda diye mağzayı boşaltmış bişey kalmayınca klimayı istemiş bir taraftarız.. Biz takım düşüşte diye para almayan futbolcuların bulunduğu takımız.. Ama biz Fenerbahçeyiz..

0|1
    0|0
    • Helal olsun rakipte olsa boyle olacak taraftar dediğin

• çok güzel konuşmussun kardeşim belki haklı olma payında var hiç mi tepki koymayacağız ülkede oynanan futbol 3. dünya futbolundan farkı yok aşırı fanatizm ama başarı sıfır en çok parayıalan futbolcular ama onlardaki hava Ronaldo'da bile yok. Fenerbahçelisin hoş güzel , avrupada bir kere gruptan çıkmışsın ülke milli takımı teknik direktörüne en yüksek parayı ödeyen ülkeyiz ama şampiyonalara 10 yılda bir gidiyoruz. En pahalı biletler bizde o gün kiev maçında en pahalı bilet 10 euro mş düşünebilyomusun bizden 35 liraya en düşük bileti alamassın şampiyonlar ligi maçında. Biz koşulsuz destekleyelim tabi persie emeklilik yaşını fenere gelerek yıllık 5 m euro alarak geçirsini iki yıldır hiç birşey yapmasın. Bu ülkede mutlu olacağımız pek bişeymiz yok. Yazın adam akıllı tatil yapamazsın paran yoktur. Bir lig tv aboneliği bile yıllık 500 liraydı sene başında. Ligimizi hiç bir ülke yayınlamıyor. Bu çok acı verici bişey bizim de artık tepkimizi koyamız lazım ki bişeyler düzelsin. Biz koşulsuz şarts

• Sadece olan bizlere oluyor. Başkanımız Fikret orman kievde tanıştığı iki güzeli instagramdan takip etmeye başlamış haberlerde gördüm adamın derdine bak takım 6 yemiş ama başkan neyin peşinde buna kızıyorum olan biz taraftarlara oluyor. Biz ağlıyoruz onlar eğlenmeye devam ediyor paralarını alıyorlar. Senin 9 yıllık futbolcun gg77 sırf imza parası alabilmek için beşiktaşı seçti neyden bahsediyoruz be kardeşim renklere aşıkmışız aşığız tabi renklere bürülü bedenler hakkını verdiği sürece.

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke futbolunu ne zannediyorsun? Her sene grupta 15-16 puan alan takımlarımız var sanki? Beşiktaş son haftaya kadar gayet iyi getirdi kuralar çekildiğinde son mac kievi yenersen gruptan çıkacaksın deseler hangimiz kabul etmezdik. Son maca gelecek olursak hakem hatası dışında konuşulacak hicbir konu yok , tamam yenilen ilk çok saçma olabilir ama bu takim ilk yarısını 3-0 bitirdiği benfica 2-0 bitirdiği gs ve 1-0 bitirdiği başakşehir maçlarında yenilmedi. Normal şartlarda kievi de ikinci yari geçerdik ama sen rakibi 10 kişi bırakıp saçma penaltı kararı verirsen psikolojik olarakta mental olarakta bitirirsin. Bunu sadece biz demiyoruz gerrard , celtic taraftarı hatta avrupanın birçok spor basını ayni görüşte
    Fanatik Beşiktaşlıyım demissin de , fanatik adam bu cümleleri kurmaz. Beşiktaş taraftarını renkliler den ayıran en büyük özellik iyi gün taraftarı olmamasıdır zaten kupa seven birisi Beşiktaş ta mutlu olamaz.4 yiyen gs taraftarının arkasını dönmesinden farkin kalmamış En kötü gün bugünse , bugün de Beşiktaş demeyen bizden değildir zaten

0|0
    0|1
    • kardeşim ben de diyorum ya gs yi yenmem lazım dı bizim aptallığımız o maç oraya geldi evinde bir tane maç kazanmamışın o mal abubakar yıllık 3 m euro alıyor biz karşılık vermeden seviyoruz takımımızı 3 yıldır saçma sapan şekillerde avrupadan eleniyoruz liverpoolu geçip sadece q7 nin fiyatında olan club brugge yenil geçen yıl yine aynı senorya liderken son maçta 3 . ol yav bir kere şampiyonlar liginde gruptan çıkama ki bu grup bir daha eline geçmez bu kadar yaklaşmamıştık hiç tolgay kaç maç yok o oynuyor salak beck bjk nin futbolcusu değil zaten haklısın kupa için bjk yi tutmadın o zaman git şehrinin takımını tut başarı için tutmuyorsan

• kardeşim sen böyle diyosun öyle futbolcular mı kaldı sanki her biri yıllk milyon euro largötryor biz yinede dişimizden tırnağımız arttığımız paralar ile forma alıyoruz bileklik alıyoruz karşılığında ne istiyoruz azıck da şu topraklarda bitmek tükenmek bitmeyen kasveti iyi bir futbol izleyip unutmak istiyoruz çok mu şey istiyoruz dnipro dediğin takım 2015 te uefa da final oynadı basel den bir tane futbolcu sayamassın ama takım tek başına ülke futbolunu nereye getirdi o beckin kırmızı kart yediği poziyonu tekrar izle adam öyle bir pas atıyorki senin defansın uyuyor o adamların oyuncuları bizden daha mı pahalı club brugg maçın hatırşa sırf tolga ve necipin yüzüne elendik biz tepkimiz göstermessek o adamlar milyon dolarlar alacak sen de hala kuru kuru destekleyeceksin 2017 de asgari ücret şu kadar olsun diye tartışıyolar o adamlar senin asgari ücretini nusrette bir öğün yemeğe veriyorlar

• Dostum Tepki elbet olmalı ama desteği çekmemek gerek diyorum , ortada kötü durum varsa aynı zamnda iyi giden şeyler de vardır. İyiye de hakkini vermek gerek dedim neyse hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru, iyi oynayasak hakem falan fasa fiso

0|1
    0|0
  • Ben Gsliyim. Şunu hep söylerim. Türkiye de bırakmıyorlar Türk takımları ilerlesin bir yerlere gelsin. Hakemleri ayrı bela zaten Cüneyt bile süper ligteki yanlış kararlarını görüyoruz. Nitekim dicem şu ki Türk takımlarının hep önleri kesik gibi. Bir şampiyonlar uefa buralarda bile birşey yapamıyor durumdayız neden acaba? takımlar mı kötü (diyemezsiniz) yoksa?

0|0
    0|0
    • kardeşim grupta 6 maç oynadık sadece bir galibiyet aldık demem o ki biz finali getiremiyoruz ya kendi evimizde bir tane maç kazanamamışız fişi çekemiyor club brugg sportin lisbon maçları da dahil yenemeyeceğimiz takımlar mı bunlar hakem hatalı olabilir amam bir maç oynamadık be kardeşim

• diyorum ki türkiye de futbolu bırakmıyorlar ilerlesin kardeşim her takım için geçerli işte bu. on numara oyuncularımız var birde yani demem o ki sağlam kadrolarla bile bırakmıyorlar ilerleyelim.

• Aynen

0|0
    0|0
  • finaller takımı değil beşiktaş 6-0 yendiler haklarıyla kazandılar tebrik etmek lazım artık bahane bulan taraftarı istemiyoruz şenol güneşte işini yapmamaya başladı çok konuşuyor

0|0
    0|1
  • Maç satıldı sen hala iyi oynasak diyon kardesim 55 M EURO BASTILAR KİEVE MAFYALARA SATILDI MAÇ SATILDI !

0|0
    0|1
  • haklısın katılıyorum sana ağır bir yenilgi aldık, utanç vericiydi hatta bugun dışarıda çıkamadım ama bu sonuç bize göz göre göre geldi ne yazık ki hakem falan fasa fiso gerçekleri görelim :/

0|1
    0|1
Yükleniyor...