Gönül eğlendiren / Aşık olan insanın farkı nasıl anlaşılır?

Gönül eğlendiren/Aşık olan insanın farkı nasıl anlaşılır?

Sevginizi nasıl gösterirsiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• karşıdaki erkekse çok zor

1|0
    0|0
    • bayansa anlıyor musunuz :)

• bilmem duygular davranışlar sonuç olarak resim gibi çizilemez. eee tabi resim olmayan bir şeyi anlatmak tecrübe ister. Ayrıca konu erkekler mi kızlar mı

• evet anlatmak zor haklısın. genel olarak :) yaptıgım bişey dışardan gönül eglendiriyor görüntüsü veriyor olabilir mi diye de merak ettim. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insan sürekli ikide bir olup olmadığı yerde kolay ve rahatça birlikte olduğu kişiye rahatca utanmadan cekınmeden yuzu kızarmadan seni seviyorum diyebiliyor ise o kişi gönül eğlendiriyor demektir .

Ama sürekli seni seviyorum demek istediği halde seni seviyorum diyemiyor seni seviyorum derken eli ayağı birbirine dolanıyor utanıyor çekiniyor yüzü kızarıyor ise bu kişi gerçekten aşık demektir .

1|1
    0|0
    • tesekkürler uzun uzun yazdıgın icin sanırım haklısın :) peki başka davranış acısından neler fark eder sence?

• gerçekten seven insan her an her saniye sevdiği kişiyi düşünür sevdiği ile birlikte olmak ister sevdiği kişyi kıskanır her an her saniye onun ustune tıtrer sevmeyen gönül eğlendiren kişide sürekli sevdiği kişiyi aramaz mesaj dahi fazla yazmaz birlikte olduğu kişinin pek fazla üstüne düşmez titremez sevdiği ile konusması gerekirken baskası ile konusur sevdiği kişinin 1 dediğini iki etmemesi gerekirken tam tersini yapar vs.

• Haklisin kardesim..

• Ortada nikah yok ise gonul eglendirmedir. Sanki sen sevgilinle mi evleneceksin? o kisiyle evlenmeyeceksen seninkiside gonul eglendirme degil midir?

1|1
    0|0
    • cok ağır oldu bu evet haklısın.. :( yani gönül eğlendirme demeyelim de 3-5 gün takılıyım ayrılıyım amacı olan bir insan nasıl anlaşılır demeliyim belki de, anlayamam mı :/

• Gonul eylendirebilirisn ama unutma! o gonlunu daglamayi ve ateste kavurmayi bekleyen cehennem zebanileri bekliyor. Ne kadar rededersen et ama gercek bu. Degistiremezsin.

• gönül eğlendiren insan kıskanmaz karışmaz çok rahat takılır ama aşk olan öylemi kısıtlar karışır kavga eder kıskanır.

1|1
    0|0
  • Aşık olan ya mal gibi ya da çok kıskanç biri gibi davranır.

0|0
    0|0
    • mal gibi kısmını acabilir misin :)

• Baya iradesi elinde olmayan biri gibi davranır. Çünkü aşk aklını başından almıştır.

• her sninle bulutuğunda cnsellkten seksten bahsetmek istemiyorsa aşıktır diğer türlü ise gönül eğlendiriyordur

0|0
    0|0
  • 1inin senle gönül eğlendireceğindenmi korkuyorsn:9

0|0
    0|0
  • gönül eğlendiren

evlilikten kaçar

0|0
    0|0
  • Herzaman varlığını his etirerek, insan kar çok değişti ve sağlam olanı bulmak gerçekten zor

1|0
    0|0
    • Dediğin de cok zor

• Kızı da aynı erkeği de, has adam hastır, herşeyinle beli olur, bu yaşa da bakıyor

• B.kunu çıkartıyorum, önünü alamıyorum gösterirken.

0|0
    0|0
    • o aşamaya kadar aynı mı gidiyor :)

• Sevgiyi çok gösteriyorum dozunu ayarlayamıyorum

• Ne güzel :)

Kızlar Ne Diyor 1

• gönül eğlendiren istedği zaman senle olur..seni seven sen istedğinnndede istemedğindede hep yannda olmak ister...

1|0
    0|0
Yükleniyor...