Ebru şallının ilk plates dvd siyle zayıflayan oldu mu?

Merhaba herkese hayırlı kandiller, ebru şallının dvd sinden memnun kalıp verim alan oldu mu acaba?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• pilates zayıflatmaz vücudu sıkılaştırır ve form verir şekil aldırır. önce fazlalıklarından kardiyovasküler egzersizlerle kurtul daha sonra pilatesle sıkılaş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nefes alıp vermesine hayranım o kadının

tv8 de izlerdim hep

1|0
    1|0
    • Böcekle.djjghsd.

• Ebruyu bilmemde. Bildigime göre mankenler zayıf kalmak icin iste böcek falan gibi seyler yutuyorlarmıs. Sora yavas yavas organları yıpranıyor 30-40 yaslarda da ölüyorlar. Karsılıgında ünlü mankensin.

• yok plates yapmıyom

0|0
    0|0
  • fitnessa basla plates falan yalan

0|0
    0|0
  • Zayıflamak mı istiyosun ?

0|0
    0|0
    • evet tam 5 kg

• evet baktım bile yorumlara :) neyse teşekkürler

• Tekrardan rica ederim :)

• izledim ben onu ve sağlıklı bir yöndem değil bir yerini kıra bilirsin dikkar ;)

0|0
    0|0
    • hadi ya nedenmiş o

• ozaman spor salonuna gitmek en iyisi

• ne gerek var şimdi spor salonuna evde temizlik yapmıyor musun daya gez miyor musun yeter o bo

ş boş şeylerle zaman geçirme

• bilmem denerim :(

0|0
    0|0
  • izledim kilo aldım .. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• pilates yaparım ama vucut sıkılaşması için. zayıflamayı bekleme kısacası. sıkılaştırmaya daha .cok yrdımcı

1|0
    0|0
  • Pilates zayıflatmaz.

1|0
    0|0
  • onu bilmem ama platesle zayıflanmıyor vücut şekil alıyor bence. 1 ay kadar yaptım hiçbir değişiklik olmadı.

0|0
    0|0
  • ebru şallının dvdsni almadm ama her hafta içi yayını oluyo ordan takip edip uyguluyorum gören kilo verdin diyo ama kilo falan vermedm henüz ama sıkılastm :)) denemende fayda var

0|0
    0|0
  • Bence Ebru onla zayıflamıyor.

0|1
    0|0
  • boşuna alma bence nefes alıp vermeyle zayıflanır mı hiç banu alkan öyle kalırmıydı sanıyorsun

0|0
    0|0
  • pilatesten her zaman memnun kalırsın merak etme,ama kullanmadım şişko değilim ben senin gibi :D:D

0|0
    0|0
  • düzenli yapılısa memnun kalınır.bölgesel zayıflama için ideal hareketleri güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...