Şarkıcı olmak istiyorum, hangi yoldan gitmeliyim?

Arkadaşlar küçüklüğümden beri en büyük hayalim şarkıcı olmak ve bu işi Türkiyede yapmak istemiyorum çünkü burada sanatçının değeri bilinmiyor. Amerikada öyle değil. Ben de Amerikada şarkıcı olmak istiyorum ama hangi yollardan geçmeliyim? Hangi okulları bitirmeliyim? Yaşım genç, şan eğitimi alırsam sesimi kaybetme riskim var mı? Yumurta akının bir faydası olur mu? Lütfen cevap yazar mısınız arkadaşlar? Benim için çok önemli.

Güncellemeler:
Lütfen (ha ha ergen) gibi yorumlar yapmayın.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Seyyal Taner'in 80'lerdeki şu meşhur Naciye'si geldi aklıma. Şarkı, müthiş popüler olmuştu. Çünkü bir zihniyeti sorguluyordu alttan alta.

Değerli kardeşim; evvela bir konservatuvar eğitimi almalısınız. İstidatınız varsa ilerlersiniz zaten, sizi yönlendirirler.

Benim söyleyeceklerim bu. Yolunuz açık olsun.

0|0
    0|0
    • Peki şan eğitimi alırsam sesimi kaybeder miyim? Riskli bir şey sonuçta. Konservatuardan önce Güzel Sanatlar Lisesine gitmelimiyim sizce?

• Mimar Sinan, yetenek sınavı ile alıyor. Oaraya da yönelebilirsiniz tabi. Hevesinizi ve hedefinizi kaybetmeyin, bir de çalışma azminizi. Tabi yetenek de gerekiyor.

Erkekler Ne Diyor 18

• İçimden bir ses senden bir bok olmaz diyor bir de ergenliğini unutmuşsun ergen yorumu yapmayın diyosun delikanlı

3|0
    0|0
  • Arkadaş madem istiyorsun bu Yetenek Sizsiniz programa ya da bunun gibi programlara katıldın mı?katılırsan sesinin güzel olduğunu anlarlarsa o zaman size teklifler gelecektir.Ya da başka yol ise çok uzun maddiyat daha fazla olmalıdır...

0|0
    0|0
    • Evet elemelerine gitmiştim ama sonra babam programa çıkmamı istemedi

• Kaç defa anlattım senin dediklerinin aynını söyledim ama yok adam kabul etmiyo..

• Anlıyorum seni ama durum biraz zor..babanız sizi seviyor korumak istiyor...Bu dünyada tehlikeli şeylerle donatılmış insanlar var daha doğrusu hayvanlar var.bir baba olarak koruması doğal hakkı.Şarkıcılıkta bir düşmek var bir yükselmek var..Riskli...Fakat babanızın istediği meslekler her zaman yükselişte olan meslekler.Ona göre diyeceğim tek şey bu...

• Çıtır kızlar filmini izlemelisin o zaman amerikan yapımı bir film :) ismi gibi değil film güzel şarkıcı olmak isteyen bir kız filan var,aslında besteci olmak istiyor sonra şarkıcı oluyor filan patlayıp gidiyor

0|0
    0|0
  • Bkz. abla şu kavşaktan sola dön.Faruk eczanesini geçince solda Konservatuar var.Oraya yazıl eğitimini al.Sonra yapımcılar yataktaki performansına göre seni yönlendirecek.

0|0
    0|0
  • Sesini bilmiyorum ama tipin gayet uygun... Mesela Lana del Rey bu işin eğitimini almış(hem de çok para ödeyerek)... Olanakları bir araştır diyorum... Ama bilmelisin ki İngilizce'nin çok mükemmel olması gerekir...

0|0
    0|0
  • Önce kötü yola düşmelisin :A Bi gazoz içermiyiz ?

0|0
    0|0
  • bence şarkıcılık yerine oyuculuğu tercih edebilirsiniz.gözleriniz çok etkileyici

0|1
    0|0
  • torpil geniş çevre tipte varsa olur ama okul olarak bilmiyorum azra

0|0
    0|0
  • Git kurslara egitim al sonra konservatuvar oku okulunu bitir

0|0
    0|0
    • Peki ya sonra nolcak? Amerikaya kim yönlendiricek beni?

• Hm orasini bilmiyorum ama benden sana bukadr cevap verebilirim arastir yani sor gittigin kurslara sorabilirsin onlar sana yardimci olabilirler

• fotoğraftaki sensen eğer sorun değil olursun :))

0|0
    0|0
  • hayallerini umutlarını yıkmak istemem ama yol yakınken vazgeç

0|0
    0|0
  • şarkıcı olmak bu devirde kolay değil

0|0
    0|0
  • imzalı ilaç kullandınmı ?

0|0
    0|0
  • amerika piyasasında zenci gırtlağın yoksa tutunamazsın epek yedirmezler sana a be hayalperestim :)

0|0
    0|0
  • ülnlü olmanın altın kuralları namus ahlak şeref onur haysiyet gibi duygulardan arıncaksın ve almadan önce vermeyi örenceksin sesin kötüde olsa kesin olursun :)

0|0
    0|0
  • sana gitar çalmayı öğretebilirim .. bu yoldan başlayabiilirsin mesela :)) tabi ankarada yaşıyosan :))

0|0
    0|0
  • Yol yakınken vazgeç :D link

0|1
    1|0
  • Adın Gizem mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Merhaba bende bu konu hakkında araştırma yaparken seni buldum ve aynı şeyi hayal ediyoruz bu gerçekten çok güzel. Bende Amerika da şarkıcı olmak istiyorum ama bu çok zor ve bu yolda benimle aynı hayali olan biriyle gitmek istiyorum belki birbirimize yardım edebiliriz lütfen bana yardım eder misin?

1|0
    0|0
  • Benim de senin kafandaki sorular var. Hatta sadece o konu için yaşıyorum diyebilirim. Örneğin dersleri sevmiyordum ama amerikada.şarkıcı... olmak için gerekli olduğunu düşündüm ve inanılmaz ders çalışıyorum. Bak ben böyle yapmayı düşünüyorum. ilk önce tüm şarkıların hepsini saniye saniye takip edip inceleyip eleştiriyorum. fikirlerimi ve arkadaşlarımın fikirlerini de ortaya koyuyorum: ben 13 yaşındayım ama yinede şimdiden geleceği planlıyorum.neyse konuya dönelim... örneğin en kaliteli şarkıcılar rihanna beyonce bence sesleri mükemmel :) onları dikkatle incele dinle onlar gibi şarkı söyle : bestem benim yok. ingilizce de bilmiyorum. ama bazen okulda başımı sıraya koyup parmaklarımla ritim yapıp mırıldanarak sanki ingilizce şarkı söylemiş gibi muhteşem şeyler ortaya çıkarıyorum sonra çıkardığım sesleri kaydediyorum ki ilerde beste yaparken ilham kaynağı olur :) daha sonra tarz olarak kişiliğimi ortaya koyyorum ve kendime şu soruları soruyorum insanlar nasıl bir şarkıcıyı en çok severler.nasıl bir giyim. saç.ses.şarkı. konuşma tarzım olmalı v.s v.s : sakın vazgeçme bunları belki iyiliğim olur diye yazdım SON OLARAKTA 3 ŞEY SÖYLÜYECEĞİM : 1.Sİ HER ZAMAN SESİNİ KAYDET çünkü duyduğun sesle ses kaydında fark var : sess kaydın gerçek sesindir 2.si videolarını çek yaratıcı düşünerek tabi.paylaş:: ayrıca 3 .sü maddi konuda da para biriktir gerekirse gece gündüz çalış gerekli olacaktır eminim : kendini sev güven BELKİ SÖYLEDİKLERİMİ KİMSE CİDDİYE ALMAZLAR AMA BOŞVER belki sende 13 yaşındaki bir kızın söylediklerini umursamazsın sen bilirsin :) umarım yararım dokunmuştur :::: bu kadar söyleyeceklerim

1|0
    0|0
  • Gideceğin yol önce havaalanı. Amerika açtı kollarını seni bekliyor.

0|1
    0|0
  • amerikada ne guzeller var nede cok guzel sesi olan. seni nie unlu etsinlerki. zenginsen belki hayalin gercek olur. yoksa bazi unlu bir koca bul kendine.

0|0
    0|0
  • Yanlış yoldan git, o seni bulur kolböreem.

0|0
    1|0
  • b*k yolunu takip et tam orada

0|1
    0|0
Yükleniyor...