Sizin yaptığınız çılgınlıklar neler?

Bazı insanlar çılgın olur birsürü eğlenceli delilikler yapar bende öyle birisiyim eğlence aramıyorum eğlence yaratıyorum ama bunu yaparken en iyi arkadaşlarım yanımda olunca daha zevkli oluyı mesela kendi fotoğrafımı elime alıp herkese gördünüzmü diyye soruyorum , Marketten 1 tane sakız alıp kredi kartıyla ödüyorum , Arabalara taş atıyorum , akşam güneş gözlüğü takıyorum , gecenin 1inde zillere basıp kaçmak gibi şeyler bence böyle şeyler yapmak için yaşının önemi yok. Sizin yaptığınız çılgınlıklar neler?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• hakikaten çılgın birisin ben de öyleyim ama tek aklıma gelen: kendi vesikalık fotoğrafımı millete gösterirdim bu kişiyi gördünüz mü diye baştan öyle kalırlardı sonra bir bana bir fotoya bir bana bir fotoya bakarlardı :D sonrası değişiyordu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Arabaya taş atmak? şakamısın? :D

2|0
    0|0
  • İçtikten sonra bornozlarla sokağa çıkmak

Gecenin bir yarısı 3-4 gün üstüste benzinliğe gidip adını kendimizin uydurduğu gerçekte var olmayan bir ürün hakkında " hala gelmedi mi?" şeklinde kasiyere sormak.

Geceleri bütün apartmandaki herkese lahmacun sipariş etmiştik (bu arada apartman full öğrenci)

1|0
    0|0
  • aşağı yukarı hepimiz böyleyiz ama ben arabaya taş atmıyorum , ayrıca kredi kartı ile sakız almayı denemedim denemeyide düşünmüyorum :D

1|0
    0|0
    • biraz hem kendime güveniyorum hemde çok enerjik biriyim yerimde duramıyorum :D

• öz güven iyidir zaten gençlikle beraber kanımız kaynıyor resmen , o zaman siz bir kaç hareket yapıp

direk yıkarsınız karşınızdaki adamı :D ya da bayanı :D ama delice yani kredi kartı ile sakız almak gerçekten başka neler var böyle daha da çılgın olan şeyler :D

• Bu yaptıklarını çocukluk dönemimde yapıyordum .kolayı sallayıp duvara vurmak ya da havaya atmak .Araba amblemlerini toplamak .daha da büyüdüğümüzde ise ktü de gecenin bir yarısında araba tutup ayder yaylasında karın ortasında kamp kurup sarhoş olmak...halı saha maçına iki kadeh içip sarhoş numarası yapıp tum arkadaslarımı dovmek ..vs vs vs.aklıma cogu gelmıyor ama her anımda bır hıperaktıflık var.

1|0
    0|0
  • Evsahibimin balkonuna alt kattan bira şişesi atıyorum mk :A Hem ev sahibimin üstündekine kılım, hem ev sahibime. Bi taşta iki kuş :D İki defa kafamı yarma tehlikesi geçirdim :(( :A

1|0
    0|0
  • kredi kartı hariç hepsini yaptım saydıklarının

155'i arayıp polisle muhabbet etmelerden tut

gecenin bir yarısı domuz görebilmek için ormanların arasına dalma falan vs vs.

1|0
    0|0
  • orta okulda kızın bire kızlar tuvaletine sokup memelerni elmeye çalışmıştım :( şimdiki aklım olsa yapmazdım

1|0
    0|0
  • Yerde dilencinin parasını çaldık... Dİlenci ayağa kalktı maşallah :D Bir de arabamızın lastik kapağı yoktu yanına geldik boş yere işedik sonra da hemen kapağı çalıp kaçtık arkadan alarm sesleri... :D Daha neler neler...

0|0
    0|0
  • bana denk gelme kızgın yağı dkerim

2|0
    0|0
  • Burdan anlatamam :$

1|0
    0|0
  • en büyük çılgınlık istanbuldan antalyaya otostopla gitmem oldu

1|0
    0|0
  • belli zaten. hem yaptıkların hem denickin senin ergen olduğunu gösteriyor.

0|1
    0|0
    • 18 yaşındayım ve ergen değilim sadece zevk aldığım şeyleri yapıyorum.

• arabalara taş atmakla zillere basmakla insanları zor durumda bıraktığını farkında mısın?

• arabalara taş atmak çılgınlıkmı

0|0
    1|0
  • birine adres sorup işitme engelli taklidi yaparak .zorla tarif ettikten sonra işaretle falan .teşekkürler canım demek :)

0|0
    0|0
  • Sen çok şımarıkmışsın. Başın belaya girmedi mi bu kadar yaramazlıktan sonra.

0|0
    0|0
  • kesinlikle yaa:d şöle bişi vardır=)) eğlence nerdeyse karaman orda değildir karaman 88 nerdeyse eğlence ordadır:D:D:Dgül yaa gül işte:D:D:D:

0|0
    1|0
  • Neler yokki:D

0|0
    0|0
  • ilk okulda iken arkadaşlarla tavuk kaçirip inşaatta pişirip yedik :D ahahaha

0|0
    0|0
  • havaya molotof atıp kafa vurmuşluğum var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...