Bu Aforizmaya Yorumlarınız Neler?

"Eğer bir erkek arabasının kapısını yanındaki kız açıyorsa ya arabası yenidir ya da yanındaki kız."

Beyler böyle düşünen oldu mu?

Hatunlar sizinde böyle hissettiğiniz anlar oldu mu?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Kız yenidir.

Erkekler genellikle ilk başlarda kibar olurlar.Başlarda hoş bi' ağaçken zamanla odunlaşıyorlar..

0|0
    0|0
    • Gizlenmek ?

• Buna şaşırdım zaten,bu soruda gizlenecek bir şey yok :D

• kapı açma olayı kibarlık değl yapmacık bir hareket bence, o yapmcık kalktığındada maske düşüyor işte

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde kız yeni olur. Hakikaten sevdiceğimle tanıştığımda o da çok kibardı. Şimdi arabadan iniyor gidiyor ben kalıyorum gerilerde :/

0|0
    0|0
  • olmadı.

0|1
    0|0
  • bunu duymustum bile, beyler demissin :) bayan olarak fikrimi verim... dogrudur bence, ya yeni geline, ya da kucaginda bebegi olan kadina kapi acilir, zaten gerisi yapilmamali, bir havalara girebliriz yani ... burjuva dogmadik ya kendimizi o havalarda dogal hissedelim :D

0|1
    0|0
  • Böyle hissettiğimi hatırlamıyorum ama aforizmaya katılıyorum ilk zamanlar herşey güzeldir canım cicim ayları :))

0|0
    0|0
  • i love metrobüs <3

0|0
    0|0
  • kapımı kendim açabiliyorum elim ayağım tutuyor :) yenide olsam eskide saçmalık kapı açma merasimi :)

0|0
    0|0
  • Hayır arkadaşlarımda açıyor yeni eski sevgililerimde çevremde ayı yok şükürler

0|0
    0|0
  • vallaha benim sevgilim açmıyor kapıyı arabayı değiştirdi hani araba yenilendi hemde tek kapılı zar zor atlaya zıplaya bindiğim bir araba olmasına rağmen kapı açmayı bırak hödhöd çarpmaa kapıyı diye çemkiriyordu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• içerden elimi uzatırım kapısını açarım. 50 derece sıcakta bir de dışarı mı inecem :/

0|0
    0|0
  • Hacı. erkek, kızın mı kapıyı açıyor? bir halt anlamadım. bu nasıl bir cümle

0|0
    0|0
  • doğru.ömür boyu canım cicim olmaz

0|0
    1|0
  • Daha öyle bir erkek görmedim :D

0|0
    0|0
  • ilginçmiş. .

0|0
    0|0
  • Gidecegimiz yere bagli olarak genelde kadinlarin kapisini ben acarim. Hos simdi yeni nesil hatunlar bu nezaketten anlamiyorlar, "ay cok bayik yihaa" falan yapiyorlar. Neyse ki adamina gore muamele yapabiliyoruz...

Aforizmaya gelince, gayet boktanmis.

0|0
    1|0
    • Olum nette gördüm yazdım, sıkıntıdan oluyor böyle şeyler.

• i love metrobüs şöförü. #direnspa

• kendimi arabada unutulan laptop gibi hissediyorum asdasdf

Yükleniyor...