Yüzme hakkında bilgi

hiç denize gitmedim arkadaşlar 17 18 yaşımdayım ailemin durumu olmadığı için öyle tatile filan gitmedik hiç sadece 1 kere göle girdim o kadar yüzme nasıl bişey çok merak ediyorum göle girdiğim için denemiştim bir kere ama olmadı :D gördüğüm kadarıyla ayaklar hareket ettiriliyo vede kollar bu kadar demi arkadaşlarım havuza gidelim diyolar hadi 20 lira oraya verip giderim de yüzemem diye korkuyorum yüzme kursuna gitmek isterdim ama utanıyorum bu yaşına gelmişte bilmiyo dicekler diye yüzmek kolaymı yoksa eğitim alınması şartmı ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• eğitim almalısın. hem kim dalga geçiyormuş bakayım. herkes anasını karnında yunus balığı mıydı sanki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen bence yakınlarda belediyenin havuzu falan varsa ona yazıl.Hem orda eğitmen falanda oluyor ve 1 ay bile olmadan yanımda koca koca adamların yüzmeyi öğrendiğini gördüm bu şekilde..Sen genç kalırsın onların yanında.:)

0|0
    0|0
  • yuzmeyı ogrenmek ıcın egıtıme gerek yok bılen bırısı ılede cabucak ogrenırsın

0|0
    0|0
  • kendini suya bırak , uzuvlarını hareket ettir. birazda cesaretli ol. 5 dk öğrenirsin

0|0
    0|0
  • bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sakın arkadaşlarından utanıp yüzme bilmediğini söylemeyip havuza girme varsa iyi yüzmeyi bilen bir arkadaşın ondan yardım iste o öğretsin ya da kursa git

0|0
    0|0
  • Yanında güveneceğin biri varsa kolaydır.

Birkaç deneme ile suyun üstünde durmayı öğrenirsin

Sonrada yavaş yavaş yüzmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • utanmana gerek yok ben 30 yaşıma geldim hala bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Fazla açılma öğrenene kadar göğsüne kadar gelen yerlerde yüz ve yüzmeye kesinlikle yanlız gitme.

0|0
    0|0
  • eğitim şart tabi geberecen ondan sonra cesedini bulamayacaklar akıntıda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• üff bırakın şu utangaçlık laflarını.bende bilmiyorum yaş 21 .bende en kısa sürede yazılıp gidicem.hem bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler.

0|1
    1|0
  • utanıcak birşey yok bunda yetişkin yüzme kursları var 8 seans oluyor genllıkle seans aralıgına göre 1 haftada da ögrenebılırsın seansı 50den falan faslıyo

0|1
    0|0
  • Bende bilmiyorum yüzüyomuş gibi yap asdfg :D

0|1
    0|0
  • yüzme bilmeden yüzmeye çalışma

utanmana gerek yok yüzme kursuna gideğilirsin

0|1
    0|0
  • ben kolluk kullanıyorum öğrenmeye de gerek yok kanımca

0|0
    0|0