Ben ve babam; babam çok tutucu biri bundan rahatsızım.

selam gençler babam çok sıkıcı tutucu biri napsam ya takip edip ya da baskı yapıyo dışarı çıkamıyorum diyebilriiz çıkcagım zaman yüztane hikaye uydurmak zorunda kalyorum ve bundan çok bunalyorum. napmam lazım ne önerileriniz var çalısmıyorum okumuyorum?

0|0
75

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bişeyin yok malesef o evde yaşadığın sürece. öyle insanlardan nefret ediyorum.

1|0
    0|0
    • bende bende :( off

• ehehhe :D belkide oyuzdn bana bakmasınlar diye :D:D

• aynen. genelde öyle insanlar bilirler bu işleri. sen iş bulup çalışsana. evde oturursan kafayı yersin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• babanın sözünü dinle

1|0
    2|0
  • baban doğru olanı yapıyor kardeşim:)şuan yaşın küçük olduğu için anlayamazsın onun düşüncesini nezaman sende anne olursan ozaman anlarsın:)senin kızın sağda solda erkeklerle gezse sen rahatsız olmazmısın?:)))

1|0
    1|0
    • 20 yaşında bir kız nasıl küçük olabiliyor ya ?

• erkeklermi dedim ben soruda :)

kız arkadaslarım var brlkde bişeyler yapmak istiyoruz fakat babam sayesnde olamıyor anladınmı?

• kardeşim baban neden kız arkadaşlarınla gezmene bişey desinki,ortalık o kadar bozuk ki başına bişey gelir diye korkuyodur.daha bundan 3 ay önce bizim mahallede adamın biri bir kızı zorla arabaya bindirdi yetişemedik bile.sen böyle şeylerle karsılaşmadığın için sana sahip çıkılmasının değerini bilmiyorsun:)

• babanla beraber çık dışarıya...

0|0
    0|0
    • of saçmalmayın be.

• kız arkadaslarmn yanına babamla süpersn :D babam bakana dalacak gibi bakıyor bee :D katil olcak diye korkuyorum birde babanle gez diyorsun :D

• heeeımm öyle desene. birkaç kere kız arkadaşların size gelsinler baban tanısın güvensin onlara. sonra rahat rahat dışarı çıkıp kız arkadaşlarıma gideceğim dediğinde izin verir sana. ama mervelere gidecem dersen işte orda baban haklıdır. :)

• Baban haklı.

0|0
    1|0
    • haklı diye hiç dışarıyamı çıkmayım?

Kızlar Ne Diyor 7

• lise yıllarımda aynı sorunla karsılasmıştım bigün oturdumdedimki; bana bak baba herseye karısıyon , herseyı soruyon ,yok su saatte gel yok gec gelıon ıkıdebır arıon benı bunaltıyon gercekten cok sıkıldım sen byle yaptıkca eve gelmek ıstemıym vallada gelmem bıktım ılerde kacarsam grursun dedım .. o gündür bugündür sabaha karsı eve geldıgım hatta gelmedıgım gunler olur bı telefon acıp aramaz bıle yemınlen :D çok ciddiyim ama byle yaptm sonuc bu oldu :D

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

1|0
    1|0
  • benm babam değilde annem böyle inanılmaz sterse koyuyr beni:(

0|0
    0|0
  • hıkaye uydurmaya devam ozmn bu yastan sora degıstıremezsın babanı

0|0
    0|0
  • Çalış başka çaren yok gibi

0|0
    0|0
  • babaalr böyle:(

0|0
    0|0
  • aslında biraz tutucu olmasında fayda var sonrasında pişmanlık duyacagın hatalardan koruyor seni ama cok da sıkmaması lazım yoksa hatalar daha cazip gelmeye baslar sana baksana burda bile ne yapmalıyım diye carelere basvurmussun belki de yalan söylemeye baslayacaksın ama tasvip etmiyorum tabi ne diyeyim insallah zamanla düzelir biraz olsun seni anlar ve ona göre dengeli davranır sabır diliyorum..

0|0
    0|0
    • biraz tutucu olmasından rahatsız olmam ama bu bildigin gibi değil hayattan bezdim.

• calısmana da izin vermiyor mu en azından cevren olurdu sıkılmazdın vakit gecerdi belki de bir kac yıla daha ihitiyacın var belli bir yasa gelince sıkmaz belki sabret demekten baska birsey diyemiyorum..

Yükleniyor...