Şimdi ben n'apıcam? oldu mu bu?

arkadaşlar ben 36 yaşında Almanyada yaşıyorum, 5 yıl evel ben evli iken bir Alman kızla tanıştım, akabinde çocuksuz ve mutsuz evliliğimi bitirdim. sonuçta eşimden ayrıldım ve almanla çıkmaya başladık. herşey yıllardır çok iyi gidiyordu, beni hegün sevdiğini söyler ve hissetdırırdı. son bir yıldır annesi ve ablası kızın kafasını karıştırdılar, işte bu adam türk, anlaşamazsınız. yarın senden dinin deyiştirmeni ister falan. bir ay önce bana durumdan aşırı rahatsız olduğunu söyledi ve bana sürat yapmaya başladı. bende öfkemden dolayı ona belkide annesinin dediği doğrudur biz birbirize uymuyoruz dedim! kendimi mahdur gördüp evden çıktım..3,4 gün sonra bahane edip bendeki bazı kıyafetlerini napaim dedim, çöpe at dedi! şimdi 1 aydır ben inata bağladım aramıyorum, oda beni aramıyor.? napsam, olayın bittiğinemi inasam. kabullensem. 5 senede boşa çöpe atılmazki...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• farkli din zor benimde erkek kardesim evlendi flemen kizla 2 cocuklari vardi ayrildilar 10sene sonra. kendi dinimizden biri bile zor anlasiyoruz kaldiki farkli dinden birileri ile. Yinede konusmada fayda var eger sen onunla bir omur bitirmeyi goze aliyorsan dene konus ikna et ama ileri yillarda pisman olma bu kararindan. Mutluluklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• git adam gibi konuş bune film gibi düşüncelerini söyle din değiştirmesini ister misin istemez misin her şeyi açıkça konuş ya devam etsin ya da tamamen bitsin

0|0
    0|0
    • kendisinin benim müslümanliga deger verdigimi biliyor, ama ondan beklemedigimide, saece bir gün kendi razisiyla isterse. ama sorun daha cok, annesinin ona istersen beraber oturun ama evlilik yok cocuk yok gibi laflari. yani kizim bu adamdan ne köy olur nede kasaba demesi. kiz geldi 30 yasina, nasil olacak?

• demek ki anasının kuzusu 30 yaşında hala kendi kararlarını veremiyorsa bir sıkıntı var demektir ve evlenseniz bile fazla yürümez kızın annesini karşısına alması lazım senin de annesine karşı kendini kanıtlaman lazım

• bazı şeyler netleşmiş beyinlerde gördüğüm kadarıyla o yüzden durum ayrılığı gösteriyor.

0|0
    0|0
  • o kadın yuva yıktı ve yuvası olmayacak seninde olmayacak karının ahı tuttu şuan karın mutlu oh olsun sana !

0|0
    0|0
    • ne alakasi var...benim avliligimde ask bitmisti coktan. erken yasta yapilmis bir evlilik yasandi ve gayet uygar sekilda ayrildik. sebebi bu kiz katiyen deyildi..

• bitmiş boşver gitsin başka bulursun

0|0
    0|0
    • bir aydir migdem bulaniyor, istahim yok. sürekli onu düsünüyorum. komple ortada kalmislik pisikolojisi gelisti ruhumda..:-)

• bosver ya takma kafana :(

0|0
    0|0
    • kafama takmiycam ama, kafamdan cikmiyorrrrrki 1 dakika!...kendimi kullanilmis ve enerjisi, motivasyonu, iradesi, sevgiyi, mutlulugu, ve daha neler neler, gasp edilmis hissediyorum. :-(

• Allah yardımcın olsun ama işte insanlar bir değil.senin istedgni o istemez.onunda istedgni sen :(

Erkekler Ne Diyor 2

• bende almanyadayim bana kalirsa hic birlesmeyi deneme,sonu yine ayni yola cikar.kiyafetleri cöpe at demisse o zaman ya baska biri girdi hayatina ya da bitirdi beyninde

0|0
    0|0
  • abi bu iş zor iş. bu sitedeki kitleyi aşar bu iş

işin içine boşanmışlık, farklı millet, din, aile, ülke, herşey girmiş. bu siteden çözüm zor.

belki sakinleştiyseniz, oturup sakin sakin konuşmayı deneyebilirsiniz. ama kadınlar ailelerinin sözlerine çok itibar ediyorlar, işin o yüzden zor.

0|0
    0|0
    • yapcak bisey yok, unutmaliyim diycem ama. zor is...

Yükleniyor...