Kiev taraftarının Türk bayrağı yakması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Resimde bayrak gözükmüyor ama haberler öyleKiev Taraftarının Türk Bayrağı Yakması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz??

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sanirim kasiniyolar Hazir Rusya ilede aramiz iyi iken toptan haritadan silerler onlari bir taraflari kasinirsa fena kasirlar hic affetmezler...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saygısızlık.

0|2
    0|0
  • terbiyesizlik saygısızlık

0|2
    0|0
  • UKrayna <3

0|3
    4|8
  • Asın gitsin.

0|2
    0|0
  • Bence doğru değildir

0|0
    0|0
    • bjk bayragi yakildi kesin yani. Türk bayragi ihtimal bana kalirsa da yakilmadi haberler öyle

• sokayim maçina bayramiz uğruna şehit olan yüzbinlerce insan var ve siz o yakani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Onlar için takim önemli değil herkesi Turk olarak görüyorlar ve çoğu Türk düşmanı siyasi sebeplerden dolayı kuyruk acıları var ama onlardan daha berbat durumda olan ise yapılanlara rağmen içimizdeki kievlilerin düşünceleri. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin
    http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg

0|1
    0|0
  • O. Çcukluğu.
    Karaktersizlik, çekememe.

0|2
    0|0
  • Tam bir saygısızlık bir de medeni ülkeyiz diyorlar bırak bu ayakları be afedersiniz go* umun sol tarafi

0|1
    0|0
  • hepsi birer o.. c diyorum

0|1
    0|0
  • Burada buna sevinenlerinde sarkmış çarpık bacaklı annelerinin külodunu sıyırıp hızlıca git gel yapayım

0|1
    0|1
  • Çok büyük saygısızlık 😡

0|1
    0|0
  • Her millet hak ettiğini yaşar.

0|0
    0|4
    • yas 47 ama bir b*k olamamissin sizin gibiler bu ulkeyi bitirecek

• Senin ölümün, akıl bolluğundan olacak galiba. Senin yarın eşin, cocugun bir halt yedigi zaman onlara laf gelince; herkes hakkettigini bulur dersin sanirim. Alsana kapasite

• Ne otup duruyorsun sen halen l. an dllama. Bu ks yönetimi de senin provokasyonunu görmüyor senin gibi birinin ağzının payini verince hemen devreye giriyor. Al seni vur ks editörüne.

• çok yanlış fakat bjk taraftarının attığı ses bombaları ne olcak? bundan dolayı sinir olup yaktılar. holiganlığa fanatikliğe hayır!!

0|0
    0|1
  • ya çocuklarına bakın gelmisinj geçmişini sktklerimin kiev taraftarinin

0|1
    0|0
  • Misilleme yapalim

0|1
    0|0
  • eğer yakmışlarsa çok büyük şerefsizlik yapmışlar.

0|1
    0|0
  • Amaçsız tim görev başında işte.

0|0
    0|0
  • Vandalizm her yerde vandalizmdir..

0|0
    0|0
  • Olabilir, yapacak birsey yok..

0|0
    0|1
  • Türk Bayrağı da yakıldı. ben fotosunu gördüm biraz araştırırsan bulursun. maçtan 2 gün önce taraftarlarımıza saldırdılar. statta Beşiktaş ve Türk Bayrakları yakıldı, hakem de stadda maçı katletti. İngiliz şike araştırması yapan kişi maçtan çok önce D. Kiev-Beşiktaş maçında manipülasyon olabileceğini yazdı. Beşiktaş gruptan çıksa ülke sıralamasında Belçika'nın otomatik olarak üstüne geçecekti Türkiye. apaçık manipüle edlen bir maçtı. maç değil Türk düşmanlığıydı.

0|1
    0|0
  • Oh iyi ettiler üstüne de 6 gol :)

0|1
    0|4
    • sen aptal misin sen bu bayragin altinda yasamiyor musun. sen hakkini bir sekilde savunmassan yarin obur gun ezilir gidersin. bu sadece takimla ilgili değil yani

• ben o zaman feneri destekledim mal İvan bebekinde bu dünkü hakeminde ya Türk takımlarımiz bu yüzden bir yere gelemiyor

• Ben bayrak diyorum siz takim diyorsunuz. Turk bayragi Turk bayragi namusunuz serefiniz yani

Yükleniyor...